neuralta у разі тремор

Дивлячись рукостискання хірурга, стоматолога, фізіотерапевта, електрик, оператори машин на заводах, художник, скульптор і чому б і ні, глина голуб шутер, звичайно подзвонити в дзвінок. Якщо тремор лише незначна або випадкові одного, а не йти постійно, NEURALTA Альта Laboratoires CARE, може допомогти, як у наступному недавні дослідження показали.

Оральні застосування підвищених доз вітаміну B1, B6 і В12 були знайдені для поліпшення стрілянини в стрілки, набрані з місцевої асоціації п’ятиборство, у двох різних досліджень. Дослідження 1 був виконаний у відкрите контрольоване дизайн, тоді як в дослідженні 2 групі, що одержувала вітаміни групи порівнювали в подвійним сліпим методом з групою плацебо-контролю в тому числі 8 на 8 і 10 добровольців на 9 добровольців, відповідно. Добровольці були рандомізовані на групи. Продуктивність якість Слідом за цим у обох досліджень протягом 8 тижнів, в той час як учасники безперервно подавали з комбінацією вітамінів B1, B6 і B12. В обох дослідженнях стрільців у вітамін оброблених груп показали статистично значуще, значно поліпшило точність стрільби, виміряний за кількістю очок, набраних у серії з 20 пострілів на кожен іспит. У дослідженні 2 ступінь поліпшення була лінійно залежить від тривалості лікування вітаміном, в той час як групі плацебо, схожі на необробленої контрольної групи у дослідження 1, не показали значно змінився.

Якість виконання в marksmenship тісно корелює з величиною фізіологічного тремору. Тремор може бути також бере участь у регуляції якість сенсорно-моторних систем управління. Таким чином, підвищення точності стрільби, які містяться в обох дослідженнях є тим самим поліпшення точного управління двигуном повільних рухів, пов’язаних, наприклад, базальні ганглії.

NEURALTA, інша якість продукту форма ALTA CARE Laboratoires, являє собою комбінацію трьох основних нейротропні вітаміни (B1, B6 і B12), згадані в даному дослідженні.

Вітаміни B1, B6 і B12 важливі щодо метаболізму периферичної та центральної нервової системи. Їх вплив на регенерацію нервів було показано в різних досліджень з використанням цих вітамінів як індивідуально, так і в комбінації.

Вітамін В1 відіграє важливу роль в основних метаболічних процесів.

Вітамін В6 має болезаспокійливу ефектом.

Вітамін В12 забезпечує утворення клітин крові і запобігає дегенеративні процеси.

Як окремі функції і корисних біохімічних зв’язків між 3 Вітаміни виправдати свої комбінації.

NEURALTA виготовлена ​​у Франції і в основному показаний для підтримує лікування невриту і невралгії (невропатії) NEURALTA являє собою поєднання Нейротропні вітаміни B1, B6, і B12. Ці вітаміни, в їх ролі коферментів, є невід’ємними факторами в метаболізмі нервової системи.

NEURALTA нормалізує клітинний метаболізм нерва.
NEURALTA підтримують регенерацію нервових волокон і mylic оболонки шляхом активації обміну речовин і природний механізм ремонту.

NEURALTA має всі властивості і якостями, необхідними для поліпшення швидкості свого тремору як стверджують вищезгадані дослідження.

NEURALTA Альта CARE Laboratoires, Париж, доступний у вигляді таблеток, кожна коробка, що містить 80 таблеток.

Дозування варіюється від 1 до 3 таблеток на день або, як це запропоновано свого лікаря.

Дозування може бути зменшений, коли біль, або тремор в цьому випадку більше не відчував, але рекомендується, щоб один продовжує має щонайменше одна таблетка на день, щоб зменшити частоту і інтенсивність болю у разі рецидиву.