Glyconutrient добавки

Glyconutrient добавки часто називають Glyconutrients, Glyconutritionals, Glyco Живильні речовини, моносахариди і полісахариди. Glyconutrient Добавки харчових похідних поживних речовин або «цукор». Вчені виявили близько двохсот цукру в природі. Одним з них є шкідливою столовий цукор. З решти цукру, вісім з них, як було доведено необхідно тривалості життя людини та якість життя. Glyconutrient добавки, вісім необхідними поживними речовинами, є:
• манозу
• Глюкоза
• Галактоза
• Ксилоза
• фукоза (Не фруктоза)
• N-ацетилглюкозамін
• N-acetylneuramic кислоти
• N-ацетілгалактозамін

Коли ви приймаєте добавки Glyconutrient, ваші клітини стають “покриттям” з цими необхідними поживними речовинами. Тепер, коли ваші клітини покриті вони можуть спілкуватися належним чином, вони не зайво вбити хороші клітини, минаючи шкідливих. Чому клітини до клітини зв’язку важливі для вашого тіла?

Glyconutrient добавки, як алфавіт. Якщо Ви не врахували пару букв алфавіту, було б легко написати листа? Залишити записку для ваших дітей? Ні! Ваше тіло точно так само, ви виключити деякі живильні речовини і ваше тіло не може правильно взаємодіяти.

Однак, коли ви даєте вашому тілу Glyconutrient добавки, ваші клітини спілкуються. І коли ваші клітини спілкуються, ваше тіло знаходиться в стані відновити і захистити себе належним чином.

Дослідження в достатку в Інтернеті про Glyconutrient добавки. Багато веб-сайти та організації досліджень з документом Glyconutrient добавок, включаючи Національний Інститут Здоров’я і Glycoscience. У 1996 році біохімії Харпера (головний медичний підручник) був переписаний, щоб включити цілу главу, присвячену Glyconutrient добавки.

Університет Техасу і Нової Англії Журналі медицини є й опубліковані статті про Glyconutrient добавки.

На основі досліджень, Glyconutrient добавки мають життєво важливе значення для людського життя і довголіття. Glyconutrient добавки були зареєстровані, щоб допомогти вашої імунної системи ремонту і захистити себе, підтримувати здоровий спосіб життя, допомагають від клітини до клітини зв’язку і поліпшити якість вашого життя. Glyconutrient добавки допомагають ваші клітини спілкуються так що ваш організм може відновити і захистити себе. Добавки Glyconutrient дослідження показали, що прийом Glyconutrient добавки на щоденній основі, можуть бути пов’язані з певними користю для здоров’я.