DHEA є майстром гормонів в організмі

У недавньому минулому, DHEA показав ученим свої дивовижні здібності в людському тілі. Клінічні випробування створили величезний інтерес як для вчених і споживачів, за оцінками, близько 500 поглиблених клінічних досліджень з ДГЕА відбувається. Ці тести, які були проведені на деяких з найпрестижніших медичних дослідницьких центрів та університетів в країні, довели, ДГЕА є одним з найбільш важливих анти-старіння і хвороби речовини в 21 столітті.

DHEA є одним з найважливіших і важливий гормон, який виробляється в наднирниках. Її часто називають гормоном матері, так як вона формує основу для біохімічного дії гормонів, таких як тестостерон, естроген, прогестерон, і кортикостерону. Ці гормони контролювати важливі функції організму, які визначають обмін речовин, вихід енергії, ендокринні механізми та репродуктивні можливості. DHEA керує всієї ендокринної системи через активують та інгібуючих ферменти. У його численних клінічних дослідженнях, DHEA показав незвично широкий спектр фізіологічних переваг. Хоча це було відомо протягом багатьох років, що DHEA виробляється залозами, функція DHEA в організмі була додана нещодавно вивчені.

DHEA виробляється в надниркових залозах, але вона також може бути знайдений в непатентованих ліків за рецептом та інші позабіржовий формами. Багато хто з цих добавок містять синтетичні DHEA-S. Багато людей вважають, Dioscorea екстракт, який можна знайти в мексиканському Wild Yam, мати природне джерело DHEA. Є багато природних сполук, які можуть імітувати дії DHEA і, в той час, не потребують рецепту. Wild Yam Yam і мексиканські може дати ботанічних попередник DHEA, який розглядається в якості істотного джерела багато захисників здоров’я. Велика кількість досліджень з DHEA, який є похідним від мексиканських Ям були проведені, з результатами уклавши, що DHEA, отриманих з мексиканських Ям і екстракт Діоскорєї це відмінна ідея. Тим не менш, деяка суперечність оточує значення Wild Yam як цінне джерело DHEA.

DHEA використовується в тілі, щоб зробити інші гормони, так як він є найбільш домінуючим всіх гормонів в організмі. Він сприяє правильному росту клітин головного мозку, гальмує перетворення вуглеводів на жири, зменшує утворення тромбів, регулює гормони, зменшує липкість тромбоцитів, яке може спричинити скупчення інфарктів та інсультів, збільшення естрогену у жінок і тестостерону у чоловіків, знижує рівень холестерину, підвищує загальний імунітет, знижує симптоми збільшеної простати.

DHEA допомагає зменшити симптоми менопаузи, сприяє термо генезис, допомагає збільшити м’язову масу, стабілізує рівень цукру в крові, пригнічує апетит і перешкоджає їжі, підвищує витривалість, інгібує захворювань, пов’язаних зі старінням, сприяє відновленню колагену і цілісності шкіри, бореться з втомою і депресією, допомагає для придушення деяких пухлин, покращує засвоєння кальцію, щоб перешкоджати остеопороз, діє як протизапальний, і допомагає знизити кров’яний тиск.

Рівні ДГЕА значно змінюватись в кожному окремому і може впасти в результаті стресу або інших умов, таких як цукру в крові, лихоманка, гіпертензія, нікотин прийом їжі, вживання алкоголю, пити каву, а наявність різних захворювань. Приймаючи протизаплідні таблетки і інші синтетичні гормони можуть також скористатися рівні DHEA. Коли будь-який з цих ситуацій добавок необхідно. Терапевтичні дози в діапазоні від 5 до 25 мг на день, які можна знайти у вашому місцевому магазині здорового харчування.