Carlsons риб’ячий жир розглянути об’єктивний аналіз

Там ніколи не можна заперечувати численні переваги для здоров’я, що риб’ячий жир може надати нам. Насправді питання в тому, який масло треба купувати, щоб отримати максимальну віддачу від нього? Carlsons риб’ячий жир є одним з варіантів, які ви можете зустріти при пошуку хорошого риб’ячого жиру. Давайте з’ясуємо, як добре, що нафта є і чи потрібно виділити його над іншими маслами на ринку.

Спочатку давайте зрозуміти, що робить риб’ячий жир так добре для нас, і як ми можемо оцінити будь-якої конкретної нафти.

Риб’ячий жир містить групу жирів відомий як омега-3 жирів. Основними з них серед них DHA (докозагексаєнова кислота) і EPA (ейкозапентаєнова кислота). Ці жири є причиною більшості з користі для здоров’я пов’язане з риб’ячим жиром. Таким чином, обсяг DHA і EPA в олії річ номер один, вам потрібно перевірити.

По-друге, фактор вартості теж важлива. Це дійсно не незвичайний продукт з купою інгредієнтів, які виправдовують високі ціни неба. Все, що ми шукаємо це DHA багаті нафтові, які були належним чином уточнені. Це не повинно коштувати вам руки і бочонок.

Тепер давайте подивимося, як Карлсони тарифи риб’ячий жир від цих параметрів.

Carlsons риб’ячий жир випускається в декількох різних продуктових лінійок. Існує Супер Омега-3 продукт (ми зосередимо увагу на цей продукт в цьому огляді), риб’ячий жир для дітей, риб’ячий жир, і багато інших варіантів. Хоча ви можете думати, що, так багато сегрегації добре, справа в тому, так багато різних видів нафти просто не потрібні.

Один одномісний масло, що містить досить DHA і EPA досить добре, щоб бути прийняті діти і дорослі обох. Там немає нічого особливого, щоб зробити, щоб зробити масло, відповідне для дітей. Ці кілька продуктів вийшли бути трохи заплутаним для кінцевого користувача і, здається, пропонують тільки маркетингова тактика. Там немає ніякої вигоди для споживача, насправді.

Тепер ми підійшли до змісту омега-3 риб’ячого жиру Carlsons. Кожен м’який гель Супер Омега-3 міститься 300 мг ЕПК і 200 мг DHA. Зміст EPA непогано – трохи більше, ніж потрібно насправді. Однак зміст DHA, здається, на нижній стороні. В ідеалі рівень DHA повинна бути значно більше, ніж EPA в олії. Мало того, що DHA більш вигідним для нас, але наше тіло може внутрішньо перетворити DHA EPA у разі потреби. Перетворення EPA до DHA неможливо. Так що за логікою, ми повинні мати більше DHA в нашій нафти, ніж EPA.

Існує новозеландська компанія якого риб’ячий жир містить більше 280 мг DHA і мінімум 120 мг EPA на гель. Цей коефіцієнт набагато краще, ніж Carlsons один.

Вартість харчування одного місяця нафти цієї компанії становить $ 16,85. У той час як супер Омега-3 коштує $ 25,5. Нафти, здається, по оціненим коли ми порівнюємо Омега 3 рівня масла.

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, ви можете об’єктивно оцінити Carlsons риб’ячий жир і порівняти його з іншими маслами доступні. Дізнайтеся, кращу пропозицію, а потім спокійно відпочивати, і нехай Омега-3 працювати своє чарівництво на вас.