Anti Aging Вітаміни

Старіння є умова, що більшість людей не в захваті. Це особливо вірно для жінок. Є жінки, які хочуть, що лінії на їхніх обличчях зникли б, є інші, які стосуються повернення життєвих сил, що молодь пропонує. Здатність пересуватися і робити роботу з цієї весни в кроці є те, що самої міс з роками.

Існує школа думки, яка говорить, що, коли гормональні зміни вимкнути внутрішній термостат в нашому тілі, відбувається старіння. Тому, якщо рівень гормонів замінюються тим, молодого здорового дорослого було б перезапустити наш мозок, так би мовити, і сенсибілізаторами клітинного рецептора б зробити необхідне.

Однією з причин для депресії, перепади настрою, втома, втрата пам’яті і втрата ваги, яка не має пояснення, є те, що існує дисбаланс між естрогену і прогестерону. Є більш-рецепта ліки доступні, щоб виправити цей дисбаланс, як соєві продукти і креми, які забезпечують додаткові гормони, коли поглинаються шкірою.

Крім того, було виявлено, що вільні радикали стають все більш небезпечним для здоров’я. Вільні радикали, як визначено як нестабільні молекули ренегат кисню. Коли ці стикатися з іншими тканин в нашому організмі вони викликають спалах світла. Тоді вони шукають інші молекули об’єднати з ними і отримати деяку стабільність. Вільних радикалів, які є хорошими для вас допоможе вашому організму боротися, щоб зберегти себе здоровим і зберегти м’язовий тонус гладкої. Ці м’язи, у свою чергу, тримайте ваші внутрішні органи працюють правильно.

На тій же ноті, надлишок цих вільних радикалів, як правило, здичавів і пошкодити здорові і нездорові ділянки тіла. Це де захворюваність проблеми, як рак і серцеві захворювання придумати. На захист цих нападів надлишком вільних радикалів, концепція антиоксидантів придумав. Ці довели свою ефективну захист від цих вільних радикалів.

Антиоксиданти, як бачив, щоб змінити ріст раку і зробити роботу anticarcinogens. Вони працюють за принципом віддавати електрон вільному радикалу і допомагаючи йому перетворити у відносно нешкідливі молекули. Він захищає від пошкодження кровоносних судин мембрани, які в свою чергу, забезпечує хороший запас крові до серця і мозку тим самим запобігаючи проблеми.

Антиоксиданти можна знайти у фруктах, овочах і зернових культур. Серед багатьох антиоксидантів, деякі з важливих факторів лікопін, Lypoic, ксантонів, допамін і карнозина. Лікопен в томатах і необхідний наднирників і ніц залози, печінки, товстої кишки і сім’яників і вона ефективна в захисті травного тракту від раку.

Lypoic здатний гасити вільні радикали знаходяться у воді і жирових клітинах. Це кислоти і допомагає перетворення вуглеводів в енергію і антиоксидантів за рахунок руйнування цукрів.

Ксантони гірка сполука, яка володіє дуже сильним антиоксидантною дією на нервову систему людини. Це корисно в лікуванні депресії, в стані зменшити апетит і піклуватися про інших нав’язливих ідей. Тут ряд гормональних реакцій призводить до викиду допаміну, який існує в задоволення мозку центрів. Допамін є нейромедіатором подачею, яка допомагає зниженню апетиту і стимулює гіпофіз. Роботу цієї залози є звільнення гормону росту і працює, щоб поліпшити імунну систему. Існує захворюваність моторної дисфункції, що приходить з віком і чорниці вважаються хорошим джерелом допаміну який грає важливу роль у зменшенні швидкості старіння.

І, нарешті, карнозин знайдені в м’язової тканини, мозку і кришталик ока людини є природним антиоксидантом і важливою амінокислотою. Він може захистити клітинні мембрани і структури і роботи, щоб впоратися зі стресом скорочення, гіперактивність, м’язова втома і покращує сон.