Acai продуктів – чому так багато марок і які відмінності

Чому існує так багато різних продуктів асаї? Acai продуктів на основі стали досить популярним за останні кілька років. Зростання популярності пов’язано з ягодами бути зображений на багатьох телеканалах, а також такі популярні шоу, такі як шоу Опри і шоу Рейчел Рей. Популярність виправдана, хоча, як ягоди асаї дуже поживні, містять мінерали і вітаміни, а також здорові жири не кажучи вже про те, багатою клітковиною. Його дивовижні харчування також причина, чому існує так багато різних продуктів на основі асаї, як компанії намагаються знайти кращий спосіб передати переваги цього дивного плода.

Ви бачите, ягоди 90% насіння і лише 10% целюлози, що робить його найчастіше неможливо з’їсти сирі ягоди. Вони також втрачають значну частину вигоди протягом кількох годин після того, як зірвав з дерева, якщо заморожування не сушать. Як компанії намагаються придумати кращий спосіб зберегти природні переваги цих невеликих ягодах середній споживач залишається тільки гадати, який продукт купити не тільки з так багато продуктів, доступних.

Є кілька ключових різниця між типами продуктів. Є соки – в чистому вигляді або суміш асаї і інші соки, які зазвичай містять хороше поєднання вітамінів і мінералів, що робить його гарним доповненням до здорової дієти. Є капсули, які, як правило, спрямованої на втрату ваги, а не загальне харчування, і містять додані інгредієнти, такі як для придушення апетиту і т.д. Є також порошки, і навіть заморожені Acai целюлози.