3 сильних причин добова доза омега-3

Омега-3 добавки швидко стала найпопулярнішою харчовою добавкою в Америці і в інших країнах по всьому світу.

Причина проста: риб’ячий жир може мати значний вплив на ваше здоров’я і благополуччя, що дає помітне поліпшення в дуже короткий час.

Проблема в тому, багато людей до сих пір не знаємо точно, як омега-3 переваги свого здоров’я, а не могли б використовувати їх регулярно. Нижче наведено три дивовижні переваги для здоров’я омега-3 добавок риб’ячого жиру, що може поліпшити ваше здоров’я різко.

Знижує ризик розвитку раку. Багато досліджень показали, що омега-3 жирні кислоти містяться в риб’ячому жирі може зменшити зростання або прогресування раку молочної залози, товстої кишки і простати, збільшуючи шанси на виживання. Вважається, що це бути пов’язано з високим рівнем DHA знайти в омега-3.

Змушує вас почувати себе краще. Риб’ячий жир стабілізує стін нервових клітин у вашому мозку, що знижує перепади настрою, змушує вас почувати себе щасливими і може бути використаний для лікування депресії і біполярного розладу. Це одне з кращих природних способів відчувати себе щасливим.

Дає чітке шкіри. DHA і EPA знайти в омега-3 особливо хороший на регулювання рівня шкірного сала в шкірі. Це натуральні масла ваша шкіра повинна бути чистою і здоровою. При збільшенні гідратації, він може зменшити зморшки і зменшити плями, такі як прищі або вугри.

Ці три переваги самі по собі достатньо для більшості людей, щоб почати приймати добавки омега-3 регулярно, але є багато іншого. Якщо ви вважаєте, дивовижні переваги для вашого здоров’я, то має сенс витрачати менше, ніж чашка кави в день на омега-3 капсули.