3 Дія-ідеї для ADHD проблеми підлітків і як батьки їх вирішення

Будьте чесними з Вашою оцінкою вашого підлітка – це він або вона один з підлітків СДУГ? Багато батьків готові тягнути на собі волосся від поганої поведінки підлітка, що викликає ставлення, відразу говорять, і нездатність зосередитися з забудькуватістю. Якщо підліток показує ознаки труднощі, приділяючи увагу в класі з шкільної успішності відстаючих і потребують додатковий час, щоб дізнатися це дійсно вказує на щось інше, ніж погану поведінку. За лаштунками очевидно погані батьки поведінки може виявити, що симптоми вказують на запаморочливих діагноз СДУГ.

Звичайні рекомендується лікування СДУГ включає ліки, такі як Ріталін, Adderall, Концерту і Vyvanse всі з яких є стимуляторами для підвищення активності допаміну в мозку. Усі побічні ефекти цих препаратів не може бути відомо. Ці препарати можуть бути дуже захоплюючою. Інший препарат, який не стимулятор, який підвищує кількість норадреналіну мозку хімічних Strattera. Номери стимулюючих препаратів, як правило, вважаються менш ефективними, ніж стимулюючих препаратів. Проте, як ліки можуть мати небажані побічні ефекти. Стимулюючі препарати можуть викликати безсоння і Strattera може викликати нудоту, болі в животі і сонливість, запаморочення, перепади настрою, втома і зниження зростання у дітей і підлітків. Виробники всіх перерахованих вище препаратів додали попередження про те, що препарат може збільшити суїцидальних думок у підлітків. Більшість з цих препаратів були заборонені в Канаді, і це може скоро статися і тут.

Лікар може спробувати більше одного ліки, перш ніж знайти той, який працює. Лікарі будуть працювати в тісному контакті з СДУГ щоб з’ясувати, які ліки найкраще лікувати його або її симптомів приймають у поле зору інші проблеми зі здоров’ям або обставини.

Іншим кроком дії, які можуть допомогти СДУГ підлітків є використання природних рослинних добавок і гомеопатичних засобів, які включають інгредієнти, які були використані протягом багатьох років, щоб допомогти ці симптоми. Походження гомеопатії і теорія сходить до 5 століття до н.е. грецький лікар Гіппократ відомий як “батько медицини” вірив у принцип лікування хвороби речовини здатні виробляти подібні симптоми хвороби. Якщо речовина, яка викликає захворювання наведені в дуже малих дозах хвороби можна вилікувати власну природну здатність організму до самовідновлення.

У Самуїла кінці 1700 Ганеман розробив теорію гомеопатії. Його теорема проста: якщо ви берете ефективні препарати, як пеніцилін і розбавте його водою, поки вона не стає менш концентрованою, вона стане більш ефективною.

Фітотерапія стає все більш поширеними як прогрес у клінічних досліджень показують їх значення в лікуванні і профілактиці захворювань. Майже третина американців використовують трави. Трав’яні ліки може створити небажані або несподівані результати в поєднанні із звичайними препаратами. Ці процедури повинні бути прийняті спільно з стандартної медичної практикою і процедурами. Природничі лікування є життєздатним варіантом, коли консультації з фармацевтом і лікарем, перш ніж їх. Так що вперед і дізнатися, як до лікування СДУГ-Природно.

Батьки не вважає забороненим участі з проблемами підлітків СДУГ не може бути одним з факторів реагувати в наданні допомоги підлітків дізнатися, як впоратися з проблемами. Поведінкова терапія використовує винагороди чи покарання, щоб зменшити або усунути проблемна поведінка. Підлітки з СДУГ часто вигоду від слуху хороші речі сказати про їхні дії і виступах. Допомогти їм побудувати самоповага. Покажіть їм, ви справді вірите в їх здатності досягти успіху. Допомога СДУГ підліток знайти щось в яких вони перевершують і допомогти їм продовжити і домогтися успіху на цих заняттях; інтерес, хобі, мистецтво, спорт і т.д.

Активно відслідковувати СДУГ підлітки діяльності. Слідкуйте, де вони, хто вони з того, що вони роблять, і коли вони будуть вдома. Зміна їх поведінки та навчання навички будуть за лаштунками прорив для всієї родини.