є органічні вітаміни знижка здоровіше

Це хороше запитання – це органічні вітаміни знижка здоровіше. Він повинен мати ніякого значення, чи є вони знижки чи ні, так що будемо забувати, що частина його до пори до часу. Це не має ніякого відношення, оскільки органічні вітаміни можуть коштувати більше, і будь-яка знижка це бонус, але давайте подивимося на різницю між органічними і неорганічними першим.

Органічні продукти легко визначити: вони харчових продуктів, отриманих з використанням 100% натуральних матеріалів. Морква вирощується без використання синтетичних добрив і пестицидів, а також органічної яловичини подається з природним чином ростуть трави і без будь-яких уприскуванням поживних речовин. Морква моркву однак він виріс, і яловичина яловичина все, що подається на. Однак те, що органічні вітаміни? Це вітамін вітамін, незалежно від того, є органічним чи ні?

У чому різниця між вітаміну в таблетці чи капсулі і той, який міститься в моркві або біфштекс? Вітамін C будь-яким менше, тому що він приходить на додаток, а не в помаранчевому? Відповідь на це питання, мабуть. Багато хто скаже, що ні, і інші б сказав, так, так що середній відповідь, ймовірно, можливо. Але те, що є фактичним Справа? Це важливе питання, тому що синтетичні вітаміни і мінеральні промисловості величезний, і якщо синтетичні вітаміни неефективні він буде мати величезні наслідки для галузі.

Давайте подивимося на аргументи і подивитися, якщо ми можемо прийти до висновку, окрім «може бути».

Це медичні докази того, що необхідно, а не думка одного чи іншої секти, що вважає, що ми повинні їсти тільки те, що Бог дає нам: що було так, то людська популяція буде в серйозні неприємності прямо зараз. Не є думка вчених, що стверджують, що хімічна хімічної, незалежно від його походження. Це може бути не стільки побудова хімічна речовина, яка має значення в цьому обговоренні, ніж взаємодія важливі і що інші хімічні речовини, які присутні в природному джерелі, овочів, фруктів або тварин, які є істотними для вітаміну в питанні бути поставлені на повне використання.

Наприклад, вітамін С є більш ефективним антиоксидантом в присутності вітаміну Е і цинку. Чи синтетичний вітамін С також містити сліди вітаміну Е і цинку? Якщо ні, то органічні виграти суперечку. Однак те ж саме вірно органічних вітамінів. Без збалансованого харчування поєднання вітамінів і мінералів, органічних сполук окремих вітамінів, synergistical чи ні, буде мати менший ефект, ніж таблетки полівітамінів балансу. Або це буде?

Я маю на увазі не тих, які стверджують, що органічні вітаміни, щоб жити ферменти, які вони явно не є, але у формах, в яких поживні речовини краще засвоюються організмом. Органічні вітаміни виготовлені шляхом обробки природного джерела, наприклад, морква порошок. Чому б тоді, називають це просто морква порошок? Проблема в тому, невігластво і думка, що рясніє в інтернеті на цю тему. Це робить його дуже важко знайти реальну інформацію.

Чи не Наприклад переконання, що вітамін є живою фермент, або, що органічні вітаміни без додавання важких металів, таких як “миш’як, алюміній, кадмій, свинець і ртуть”. Цей список, який я бачив на веб-сайті, не моя. Крім того, що алюміній є не важкий метал, жодне з цих металів не допускається федеральним законом повинні бути додані до будь-який харчовий продукт, так як всі вони є високотоксичними. І при цьому вони природно з’являються в будь-якому вітаміну. Так чому б згадати про них?

Куди ми можемо звернутися за інформацією, якщо не в Інтернеті? Відповідь проста. Не вірте нікому, крім, що ваш здоровий глузд підказує вам. Маркування контролюється державними та федеральними нормативами, і повинен бути точним. Якщо вітаміну позначена як 100% органічний, це означає, що вона була проведена без синтетичних добрив або пестицидів. Так, що це означає з точки зору вітамін С?

Якщо ми будемо ігнорувати дурні аргументи, що вітаміни і ферменти приймають «органічний», як описано в пункті вище, що «органічний» вітамін С? Хіба це подрібнюється і сушеної чорниці або порошкоподібної брокколі, або це аскорбінова кислота витягується з органічно вирощених апельсинів? Або це хімічно синтезовані аскорбінової кислоти зроблені без використання будь-яких добрив або пестицидів? Я знаю, що аргумент, здається, жартівливий, але це не так. Про це йдеться в такий спосіб, щоб вказати, що задовільний визначення «органічний» у зв’язку з добавками не було запропоновано.

Будемо вважати, що термін відноситься до вітамінів та інших добавок, які були отримані від живих джерел, які були вирощені без використання синтетичних поживних речовин або пестицидів. У цьому випадку вони можуть бути рослинного джерела в природному, сушені та порошкоподібні або екстракт формі. Чи причина, чому органічні вітамін С не може бути запропонована у вигляді фруктового соку, екстракту плодів або навіть ізольованою аскорбінової кислоти у вигляді таблеток? Неорганічного джерела буде визначатися як синтетична аскорбінова кислота виготовлені з кукурудзяного сиропу або будь-який інший.

Насправді існує! Це де ви і я, як миряни не знають про те, що вітамін насправді. Це дуже рідко чистого хімічної речовини, але є частиною комплексу різних хімічних речовин, які потрібні один одному для всього, щоб забезпечити бажану користь для нашого організму. У природних джерел вітаміну С, наприклад, існує ряд органічних і неорганічних хімічних речовин, більшість з яких діють синергічно як описано вище.

Те ж саме можна сказати і про вітаміни: ті, які необхідні разом зустрічаються в природі разом, разом з іншими мінералами і фітонутріентов необхідних для них, щоб виконувати свої завдання виділені.

Синтетичні аскорбінової кислоти є такий же хімічний як природні аскорбінової кислоти. Якщо вітамін С забезпечується в рамках полівітаміни та мінеральні добавки, які містить всі хімічні речовини, необхідні для вітаміну С для виконання своєї антиоксидантної функції, то вона зробить це. Однак, якщо це потрібно для її участь у формуванні колагену, який необхідний для запобігання цинги, наприклад, то він не може це зробити, якщо інші матеріали, необхідні для того, щоб виконувати ці функції відсутні.

У цьому випадку, навіть просто приймати вітамін С в якості прикладу, і не розглядає будь-які інші природні органічні джерело має бути здоровим, ніж синтетичних джерел. Органічні вітамінів зі знижками не тільки здоровіше, але і дешевше, якщо знижка достатньою для подолання різниці в ціні, яка зазвичай існує між органічними і синтетичних джерел. Беручи органічні вітаміни запевняє одного, що ніяких шкідливих хімічних речовин і металів у вітамінів, що призводить до більш здорового життя без хвороб.