я повинен турбуватися про кофеїну в зеленому чаї

Це, здається, що ми все більше і більше усвідомлювати, що деякі інгредієнти, такі як кофеїн роблять для нашого здоров’я. Це знамення часу, що їжа і питво, яку ми споживаємо, що підпадають під все більше і більше уваги. Легіони дієтологами і фахівцями їжі завжди дає нам поради і поради про те, чого слід уникати, і часто це просто випадок після нашого здорового глузду.

Тому, коли мені сказали, що я, можливо, доведеться уникати кофеїну в тому, що я п’ю через лікування у мене було, я дізнався, що моя щоденна чашка чаю було в списку пунктів, щоб скоротити або уникнути.

Як я насправді користуватися чашкою освіжаючого і підбадьорливого зеленого чаю, який я, як правило, зробити вариво три або чотири рази на день. Ця рада спонукало мене щось дізнатися про кофеїну в зеленому чаї.

Ну, це, безумовно, має менше кави, близько чверті Що в каві при порівнянні на чашку з чашки основі. Потім я зосередив свою увагу на рівні кофеїну в звичайному зеленому чаї кофеїну і різноманітність.

Цікаво, що з’явилися, які заявили, що зелений чай без кофеїну, дійсно, мають більш низький рівень антиоксидантів і flavenols. Всі ці важливі сполуки та речовини в ній, які пов’язані з багатьма заявленого користь для здоров’я ми отримуємо, коли пити.

Деякі молюск це можна просто подолати, випивши більше зелений чай без кофеїну, щоб компенсувати будь-яку нестачу сприймали цих поживних речовин.

Є також багато людей, які п’ють зелений чай, як частина їх режиму харчування і програми втрати ваги. Знову це ті ж самі речовини, відомі як катехіни, які грають роль у зниженні рівня жиру в організмі, підвищуючи нашу швидкість метаболізму.

Ось, по суті швидкість, з якою ми спалюємо до їжі, яку ми їмо. Тут знову, зелений чай без кофеїну була менш ефективною на цьому рівні, ніж звичайний чай, який містив кофеїн.

Отже, в той час як ті з нас, хто не проти кофеїну в зеленому чаї може вести як зазвичай, поруч з яким не про що турбуватися, інші, які роблять розум повинні зважити всі за і проти автора.