як жирні кислоти дають вам довгих років життя

Якщо ви не приймаєте деякі форми незамінних жирних кислот, будь ласка, цю рекомендацію серйозно. Основні засоби вам потрібні ці жирні кислоти у вашому раціоні, тому що ваш організм не може створювати їх. Вам потрібно, щоб вони приїхали із зовнішніх джерел – їжі.

Якщо ми не даємо нашому тілу і мозку поживні речовини, які він вимагає, він почне працювати менш оптимально. Дослідники виявили, що, якщо у вас спостерігається дефіцит омега-3 жирних кислот може призвести до депресії, тривожність, проблеми з серцем і безліч інших захворювань і психічних проблем.

Однією з причин, чому жирних кислот EPA не так важливо, що якщо тіло потребує більшої DHA наприклад, EPA не може бути перетворена в неї. Однак, якщо тіло потребує більшої EPA, вона може дуже легко конвертувати DHA в неї, щоб задовольнити попит.

Риба знижує рівень тригліцеридів і знижує ризик серцевих захворювань. В одному з досліджень опубліковані в серпні 2000 року в американському журналі клінічного харчування на період після менопаузи жінки відстежують їх споживання риби і виявили, що ті, хто їв більше омега-3 багатих нафтових було на 25% менше ризик розвитку серцевих захворювань, ніж тих, хто приймав плацебо.

ЕПК і ДГК, швидше за все, первинна кислоти відсутні у вашому раціоні, якщо ви спеціально не намагатися включити їх. Вони широко доступні на стравах з морепродуктів, таких як лосось. Спробуйте з’їсти ‘жирна’ холодної води на основі риби, так як вони краще, ніж джерела не жирна тепловодних видів. Деякі інші морепродукти, пов’язані з продуктами, такими як криль і водорості, також є прийнятними джерел, якщо ви не дбаєте про рибу.

З багатьох жирів, які існують, Омега-3 і Омега-6 було науково називаються незамінними жирними кислотами (НЖК). Причина цього проста – вони необхідні. НЖК мають важливе значення, тому що вони знаходяться в постійному попиту з боку кожної живої клітини в організмі – Проте, організм не може виробляти їх самостійно. Він покладається на нас, щоб забезпечити їх через їжу, яку ми споживаємо щодня!

Кріль масло просто здається більш потужним, ніж риб’ячий жир. Я не зовсім розумію, чому. Я читав зрозумілі пояснення кажуть, що він містить ізофлавони сої, які можуть регулювати настрій, імітуючи естроген. Я також читав, більш езотеричні припущення, що антиоксидант астаксантин знаходиться в масло криля, але не риб’ячий жир.

Глибока Тихоокеанського Омега-3 допомагає при нашій серцево-судинної системи, допомагаючи запобігти інфаркти та інсульти. Вони кажуть, що просте присутність омега-3 жирних кислот сприяє зміцненню серця електрична система, яка допомагає запобігти порушення серцевого ритму.

Існує четвертий клас транс-жирних кислот, які, здебільшого, не зустрічаються в природі. Ці ненасичені жирні кислоти, які були хімічно змінені виробниками продуктів харчування для того, щоб збільшити термін придатності жиросодержащих продуктів. Це те, що виходить, коли виробник робить частково гідрогенізованих масел.

Освіта на цю тему аж надто низької видимості в сучасному світі, але це не вина науки – наука давно зарекомендував себе в силу цих кислот. Однак, так як немає ні одного простого виду поживних з однієї простої ефект, складність омега-3 підопічних людей. Не лякає, що ви не розумієте.