як відкрити для себе самі здорові омега-3 добавок риб’ячого жиру купити

Там немає шляху навколо цього, і для того, щоб знайти самі здорові омега-3 риб’ячий жир, ви повинні зробити свою домашню роботу. У цій статті я постараюся допомогти вам в цьому напрямку. Ви можете довіряти мені, як я купував добавок риб’ячого жиру протягом багатьох років, і для мене і для моєї сім’ї.

Найперше, що ви повинні піклуватися про те шляху, що риб’ячий жир був оброблений, для того, щоб різні забруднювачі повинні бути вилучені. Безумовно, кращий спосіб очищення в даний час використовується провідними виробниками вирізу молекулярної дистиляції. Під час цього процесу, риб’ячий жир відокремлюється від шкідливих токсинів на основі ваги.

Ви можете запитати мене, ці забруднюючі речовини, які шкідливі? На жаль, так! Важкі метали, такі як ртуть, миш’як, кадмій і свинець, а також діоксини та поліхлоровані біфеніли (ПХБ) можна знайти в достатку в більшості океанських вод.

Яким має бути наступний у списку, щоб виглядати, є те, що самі здорові добавки риб’ячого жиру має відбуватися з видів риб, які має природний високий рівень омега-3 жирних кислот. Не всі риби будуть створені рівними. Ви будете здивовані, дізнавшись, що багато видів риб не мають омега-3 жирів на всіх!

По живильній експертів, риб, які є найбагатшим джерелом омега 3s є ті, які живуть в холодних глибинних вод. Добрими прикладами є тунець і макруронус. Це дивне звучання життя риб у південній частині Тихого океану недалеко від Нової Зеландії. До речі, ця частина океану вважається одним з найменш забруднених районах світу.

Ще одна річ, ви повинні ретельно розслідувати цей зміст дані по кожному капсулу риб’ячого жиру. Це дуже важливо знати, оскільки це те, що істотно відрізняє здоровий добавки риб’ячого жиру, від інших.

Дозвольте мені дати вам трохи фону на це: Є кілька омега-3 жирних кислот, але найбільш важливими є три: DHA, EPA і ALA.

З цих трьох, ALA, як передбачається, найменш важливе значення, оскільки вона витягується тільки з рослин і тіло не добре поглинають його. Вона спочатку повинна бути перетворена в DHA і EPA, процес, який не дуже гладко.

DHA і EPA, з іншого боку, витягуються з жирної риби, і це найбільш важливо, щоб шукати в самій здорової добавки риб’ячого жиру.

У документації вашого продукту, ви повинні знайти точну розбивку змісту кожній капсулі з точки зору DHA і EPA. Я повинен сказати вам, що між цими двома, DHA є найбільш важливим, оскільки він може бути легко перетворений в EPA, якщо ваше тіло потребує цього, але не навпаки вона зовсім вірно. Крім того, DHA дуже важливі для здоров’я мозку.

Сумна істина полягає в тому, що багато з риб’ячого жиру продукти, які продаються на ринку, не дуже багата DHA. Найчастіше, ви навіть не підозрюють про цей факт, так як ця інформація не включена в документацію.

Хоча ви можете бути під враженням, що самі здорові омега-3 добавок риб’ячого жиру коштують дорого, це далеко від істини. Є висока якість продукції, доступні, який обійдеться вам дешевше, ніж за $ 20 на місяць.