як використовувати креатин – Велоспорт

Багато культуристи і атлети часто запитують, як використовувати креатин. Креатин швидко став популярним, майже основний добавкою, яка з готовністю приймається для використання, особливо важкоатлетів і культуристів. Як і багато інші добавки, якщо ви не використовуєте його правильно ефективності доповнення будуть поставлені під загрозу.

Моногідрат креатину амінокислотного з’єднання, який виробляється організмом і використовується для забезпечення енергією м’язових і нервових клітинах. Це добавка, яка, як вважають, щоб допомогти спортсменам підвищити їх продуктивність. Для того, щоб добавка для ефективної роботи вам потрібно використовувати його таким чином, що ви можете максимізувати свої результати. Завантаження або їзда на велосипеді є одним з кращих способів зробити це.

Багато людей, які використовують цю добавку повідомляють, що вони роблять значні успіхи спочатку, але після кількох тижнів ці досягнення починають звужуватися. Переконання в тому, що ваше тіло звикає до дію креатину і, отже, він зупиняється витягує вигоду з цього. Для того, щоб звести до мінімуму наслідки розміщення вашого тіла можна реалізувати на велосипеді.

Велоспорт означає, що ви берете на себе доплату за певний період часу, то ви перестанете приймати його, а потім почати знову. Цей метод не дозволить вашому організму звикнути до креатину тому, коли ви почнете приймати його знову після перерви від нього, ваше тіло буде реагувати з підвищенням розмірів м’язів і продуктивності. Це схоже на перемикання до вашої процедури підняття важких речей, щоб тримати ваші м’язи стимулюють зростання.

Як використовувати креатин включає три конкретні фази у велоспорті. Фаза 1 фази завантаження. Фаза 2 є підтримання фази. Фаза 3 фази відпочинку. Так що ваша їзда на велосипеді буде виглядати приблизно так:

A. Завантаження фази протягом тижня 1 (20g/day)

Б. Підтримуюча фаза протягом тижня 2 – 4 (10g/day)

С. під час фази відпочинку тижня 5 – 8 (0g/day)

Це середня фаза велоспорт. Ваш відгук може потрібно варіювати від цього, залежно від результатів ви досягли. Ви дійсно повинні перевірити, відстежувати результати і змінювати Велоспорт рекомендації в залежності від того, як відповість на нього.