як визначити якість анти старіння продукту додатки 3 простих кроки

Б’юся об заклад, ви не можете сказати мені, чому ви вибрали саме антивікових продуктів доповнення ви в даний час приймаєте. Може бути, він містить певні речовини. Може бути, це дешевше, ніж інші. Або, може бути, хтось сказав вам про це. На жаль, ці причини не мають нічого спільного з ефективністю доповнення та оцінили за гроші.

У цій статті ви дізнаєтеся, як оцінити добавки на більш глибокому рівні, так що ви будете знати, де ваші актуальне доповнення варто. Або, якщо ви новачок в добавок, ви починаєте правильний шлях замість того щоб витрачати час і гроші, як і більшість людей (включаючи мене).

Виконайте наступні 3 кроки:

(1) Інгредієнт якості

Як ви, як споживач дізнатися якість інгредієнтів в доповненні? Ну, ви повинні зв’язатися з доповненням компанії. Я ніколи не говорив визначення якості антивікової добавка продукту збирався бути легким.

Телефонуйте або електронної пошти компанії. Тут знаходяться 3 великих питань, щоб запитати:

У вас є сертифікат аналізу (COA) на файл для кожного інгредієнта сировини ви використовуєте?

Чи всі сировину випробувані до виготовити для мікробіологічного забруднення?

До випуску партії продукції, ви проводите подальшого мікробіологічного аналізу та аналізу важких металів?

Людина в компанії повинні відповісти “так” на всі 3 з цих питань. І якщо вони відповіли так, то вони повинні надати документ, що підтверджує його з документами. Ви повинні мати можливість знайти в документації; остерігаються, якщо вони не дадуть вам.

За допомогою цих простих питань, ви швидко знайдете те, якщо компанія доповнення присвячена до досконалості. Або вони перевірити свої сирі інгредієнти для чистоти або вони не роблять.

(2) поглинання

Як ви, як споживач дізнатися, якщо добавка поглинається в крові? Є кілька чинників, які впливають на здатність додаток до бути поглинена. Але я тільки збираюся перерахувати найбільш важливим тут — кишковим покриттям.

Кишкові покриття захищає доповнення, як вона проходить через шлункової кислоти. Якщо ваш продукт проти старіння добавка містить рослинні екстракти, ферменти, або фітонутріентов, це надзвичайно важливо.

Без кишковим покриттям, найпотужніші інгредієнти у ваші доповнення будуть пошкоджені або знищені шлункової кислоти. На етикетці пляшки доповнення перерахує кишковим покриттям, якщо він використовується.

(3) рецептур

Хтось сформульовані ваші доповнення, але хто? Щоб відповісти на це, ви, можливо, доведеться звернутися на додаток компанія знову. Авторитетні компанії, проте, будуть перераховані повноваження їх рецептур на їх веб-сайті.

Хто кращі розробники?

Біохіміків з фармацевтичним тлі. Шукати когось зі ступенем в галузі фармакології або досвід роботи у фармацевтичній промисловості. Пам’ятайте, що добавка тільки так добре, як людина, яка формулює.

Отримання інформації в цих 3 кроків зроблять ваше рішення набагато простіше. Ви зможете звузити її до тільки кращі омолоджуючі добавки. Просто пам’ятайте, щоб зосередитися на …

інгредієнт тестування
Кишкові покриттям для поглинання
Експерт рецептур

Якщо не вжити заходів на дані в цій статті, ви можете в кінцевому підсумку з доповненням яка забруднені або погано всмоктуються або сформульовані продажів і маркетингу.

Будь розумним з самого початку – антивікової продукт є доповненням довгострокові інвестиції в ваше здоров’я.