як вибрати різні види вітамінів

Наскільки щоденний прийом вітаміну упаковані напоєм на ваш вибір, що включає в себе салат ромен, селера, стебла капусти, яблук, лимона і свіжого імбиру (або створити свій власний напій)

Харчуватися здоровою нам потрібно з’їдати щодня один фунт сирих овочів за кожні 50 фунтів ваги тіла. За соку цю суму, це дуже легко, щоб отримати 50% потреби вашої ваги тіла в сирих овочів. Сира їжа важлива для нашого тіла, тому що, коли вона споживається, вона не підняти наші білі клітини крові, як приготовлена ​​їжа робить. Це не зміниться, коли сирі продукти або низьку температуру приготовленої їжі вимерли.

Здоров’я соки не нова річ протягом всієї історії. Сік лайма вилікувати цинги в століття 16-го, і врятувати тисячі життів моряка. Але наше покоління тільки недавно виявили поживні та біохімічні властивості фруктів і овочів свіжих соків. Приготування соку є найдешевшим і найбільш економічним способом для підтримки здоров’я людини в наш час сьогодні. Було виявлено, що кращий час, щоб взяти сік пити в першій половині дня і у вечірній час.

Свіжовичавлені соки з овочів і фруктів містять більше вітамінів і мінералів, а також ферментів, ніж будь-який консервованої або свіжого соку. Роблячи свій сік, завжди включають темні листових овочів, таких як шпинат, брокколі, капуста, або бурякової гички. Було виявлено, що кращий час, щоб взяти сік пити в першій половині дня і у вечірній час. Протягом десяти хвилин після вживання напою вони всмоктуються в кров. Ця перевага, до питної свіжо соком овочів в порівнянні з їжу свіжі овочі та фрукти. Тверду їжу зайняти кілька годин, щоб переварити, в той час як свіжі фрукти або овочевий напій швидко всмоктується в систему. Волокна втрачається через соку процес, але більшу кількість поживних речовин надходить в організм і його системи.