як вибрати природні харчові добавки

Природні харчові добавки отримали величезне наступних в останні роки. Все більше і більше людей починають усвідомлювати переваги здорового тіла, і люди починають зосередитися на стані їхнього здоров’я більше. Опитування, проведені в США показали, що більше половини населення використовують деякі форми природні харчові добавки, такі як полівітаміни або рослинних продуктів. Через зростаючого попиту, спостерігається також зростання числа наявних природних харчових добавок на ринку, за оцінками, 10 000 магазинів зборі понад 40 мільярдів доларів на рік в продажах на ці продукти в поодинці.

Зростання популярності цих добавок може бути пов’язано з благотворний вплив цих добавок було доведено, щоб забезпечити. Дослідження вдалося встановити, що вітаміни здатні захистити ваш організм від багатьох захворювань, у тому числі вроджених дефектів, катаракти та раку. Останні дослідження показали, що використання природних харчова добавка може потенційно знизити рівень холестерину, а потім запобігти розвитку серцево-судинних захворювань. Вітаміни та мінерали, також було показано для підвищення імунної системи, яка захищає ваше тіло і допомагає їй боротися із захворюваннями. Антиоксиданти, що містяться у вітамінах А, С і Е, також було показано, пригнічують вільні радикали, які, як відомо, роблять великий внесок в процес старіння.

Тепер, коли ви знаєте, переваги природні харчові добавки, як ви знаєте, який з них отримати? При виборі для природної харчовою добавкою, є кілька речей, які ви повинні пам’ятати.

По-перше, подивіться у зміст добавок. Високоякісних доповнення буде містити широкий спектр вітаміни, включаючи вітаміни А, В, В, С, D, Е і К і мінерали, у тому числі кальцій, мідь, йод, магній, залізо і цинк. Поряд з цим, хорошої якості природних харчова добавка також буде в змозі забезпечити інші поживні речовини, такі як Біофлавоноїд, амінокислоти, L-карнітин та природних ферментів.

Потім виберіть форму доповнення. Добавки входять у формі таблетки, капсули, порошки і рідкі форми. Вибрати той, який буде найбільш зручним для вас. Як правило, дорослі вибирають таблетку або капсулу формі. Рідкі вітаміни, з іншого боку, може бути більш привабливими для дітей і літніх людей.

Крім того, важливо вибрати встановлений маркою природні харчові добавки. Величезна кількість цих добавок робить його важко контролювати кожного з них, так що більшість з цих добавок і раніше залишаються нерегульованими. Нерегульовані продукти ще повністю не вивчені, тому точні дозування і хімічний склад продуктів невідомі, і продукти частіше викликають побічні ефекти, особливо якщо не використовується належним чином. Вибір створений бренд може допомогти вам уникнути цих шкідливих ефектів і надати Вам максимальну користь.

І, нарешті, важливо також, щоб визначити, якщо добавка є природний чи ні. Синтетичні добавки також доступні на ринку, проте, натуральні добавки надають ще більш сприятливий вплив, ніж синтетичні.

Природні харчові добавки не є дивом наркотиків; як випливає з назви, вони використовуються тільки для доповнення або підвищення все, що не вистачає у вашому раціоні. Природні харчові добавки не може працювати в поодинці. Це так само важливо, дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя. Комбінуючи ці три, у вас є всі інгредієнти потрібно жити повним, здоровою і довгого життя.

РЕЗЮМЕ: Приймаючи природні харчові добавки можуть надати Вам додаткові живильні речовини, що ваше тіло потребує. Ці природні харчові добавки допомагають зміцнити своє тіло і захистити вас від безлічі захворювань.