які побічні ефекти стероїдів використовувати

Побічні ефекти від стероїдів можуть бути дуже серйозними і навіть смертельними. Але з інформації, яку ми зібрали в останні кілька років, мені здається, побічні реакції не такі серйозні, як засоби масової інформації робить їх, щоб бути. Тому що засоби масової інформації з перебільшення побічних ефектів, це перетворилося багатьох людей шлях від стероїдів. Там буде тільки короткі описи для побічних ефектів зараз, і в майбутньому ми будемо додавати більше побічних ефектів, коли у нас є час.

затримка води:

Найбільш часто це відбувається від використання стероїдів. Вона являє собою “набряклість” або припухлість в області шиї і області обличчя. Це вельми відчутною головним чином, якщо ви знаєте, людина перебуває на стероїди. Наприклад, ми знаємо, що хтось взяв стероїдів, але ми не знали, що в той час. Після того як ми дізналися, якщо ми будемо шукати його особі ми б задатися питанням, як ми не могли помітити він був на стероїди раніше. Це може бути м’яка пухлина або дуже серйозною, очевидна пухлину.

Акне:

Всі знають про акне, і є одним з побічних ефектів, ми турбуємося про сам для нас. Це також дуже поширений побічний ефект, він може дати акне для тих, хто ніколи не було прищів, і це може зробити акне гірше для інших. Вона також може відображатися в нові місця для людини, наприклад, спини та шиї. Там було кілька користувачів, які не отримали акне, з іншого боку.

гінекомастії:

Це може здатися не знайомі, але більшість людей чули про це. Це формування грудей, або ненормально великими залозами. Перші ознаки шматки під сосками, потім буде поступово зростати, щоб жирова тканина і збільшуються в розмірах.

агресії:

Агресія, також відомий як “щитовидної бушує”. Дивно, але кілька спортсменів вважаю, що це позитивний ефект. Вони часто знаходять, що вони піднімають більше, і є більш інтенсивними під час тренувань. З негативної сторони, користувачі виявляються боротьбу з сім’єю, друзями і колегами з стривожена поведінкою.

гіпертонії:

Високий кров’яний тиск також шанс при прийомі стероїдів. Більшість спортсменів не знав би, якби вони мали високий кров’яний тиск тому вона запропонувала придбати тести на регулярній основі. Високий кров’яний тиск може призвести до багатьох більш серйозних захворювань.

серцево-судинних захворювань:

Дослідження показали, що використання стероїдів є фактором ризику розвитку серцевих захворювань. Це тому, що стероїди впливають на рівень холестерину. Протягом періоду часу холестерин накопичується і закупорює артерії.

серцебиття:

Серцевий трепет, повідомили кількість спортсменів на стероїди. Це може означати, порушених або підвищеному рівні центральної нервової системи.

імпотенції:

Імпотенція виникає, коли користувач включається і вимикається стероїдів. Коли стероїди вперше використаний статевим шляхом зростає інтерес через підвищену частоти і тривалості ерекції. Але врешті-решт відбувається зворотне і немає ерекції не може бути вироблено.

жовтяниці:

Серйозні захворювання печінки, яке знаходиться поруч із збільшеною болючою печінка, пожовтіння очей і шкіри, і грип симптоми. Це відбувається, коли спортсмени використовують високі дози стероїдів.

Ось ще кілька можливих побічних ефектів від:

Подразнення слизової шлунка. Стероїди можуть збільшити виробництво шлункової кислоти і знижувати продукцію захисного слизу шлунка. Це може подразнювати слизову шлунка і може викликати або посилити виразку шлунка. Щоб зменшити цей побічний ефект таблетки слід приймати під час їжі або молока. Повідомте лікаря, якщо у вас розлад шлунка, болі в животі або дискомфорт у животі.

Рівень цукру в крові тимчасово зміниться. Це може статися, якщо у вас є високі дози або тривале лікування. У той час як у Вас є свій стероїдної терапії рівень цукру в крові буде регулярно перевіряли аналізи крові. Вам може бути запропоновано перевірити свою сечу на цукор. Вам буде показано, як це зробити. Повідомте лікаря, якщо ви отримуєте дуже спраглим, або, якщо ви проходите більше сечі
ніж зазвичай.

Затримка рідини в зв’язку зі зміненими солі і водний баланс. Ви можете помітити, що ваші щиколотки і / або пальці набухають. У деяких людей є роздуте почуття в животі. Як правило, це тільки проблема з тривалого лікування.

Підвищений апетит. Ви можете помітити, що ви відчуваєте себе голодним, ніж зазвичай, у той час як приймати стероїди, і це може зробити ви хочете з’їсти більше, ніж зазвичай. Якщо ви турбуєтеся про збільшення ваги зверніться до свого лікаря або зв’язатися з раком BACUPs інформаційної служби.

Підвищена ймовірність зараження і уповільнене загоєння травм. Це відбувається головним чином з високої дози або тривалому лікуванні. Розкажіть свого лікаря, якщо ви помітили ознаки інфекції (запалення, почервоніння, болючість або температура) або якщо скорочення зайняти більше часу, ніж зазвичай, щоб зажити. Важливо підтримувати особисту гігієну, щоб запобігти інфекції.

Менструальні зміни. Жінки можуть виявити, що їх періоди стають нерегулярними або зупинки.

Зміни в поведінці. Ви можете помітити, перепади настрою, порушення сну і, можливо, занепокоєння або дратівливість. Це відбувається головним чином з високої дози або тривалому лікуванні і зупиниться, коли терапія стероїдами закінчується. Розкажіть своєму лікарю про будь поведінкових змін, які вас турбує. Порушення сну може бути зменшений шляхом прийняття стероїдів в першій половині дня, але обговорити це з вашим лікарем.

Менш поширені побічні ефекти

Око зміни. При тривалому використанні стероїдів, катаракта або глаукома може розвинутися. Існує також підвищений ризик очних інфекцій. Повідомте лікаря, якщо ви помітили які-небудь проблеми із зором.

Синдрому Кушинга. Подібна ситуація зазвичай виникає тільки при тривалому застосуванні стероїдів.

Це може викликати прищі, набряклість обличчя, темні плями на шкірі і волосся на обличчі у жінок. Синдрому Кушинга можна частково зменшити, приймаючи стероїди рано вранці, взявши їх у різні дні, а не кожен день, або за рахунок зменшення дози, але обговорити це з вашим лікарем.

Атрофію м’язів. При дуже тривалому застосуванні стероїдів, виснаження м’язів ніг може статися. Це може призвести до слабкості. Коли стероїди зупинився деяких людей судоми м’язів досвід протягом короткого часу.

Остеопороз. При дуже тривалому застосуванні стероїдів, кальцію можуть бути втрачені з кісток. Це може призвести до болю (особливо в нижній частині спини), підвищена сприйнятливість до переломів і втрати висоти.

Інші побічні ефекти включають: збільшення простати, передчасне випадання волосся, безпліддя, задишка, голови і болі в животі.