що цинк вітаміну або мінералу

Багато хто з нас середній споживач трохи заплутався в цілому проблема вітамінної добавки, і це не найкращий варіант, коли слова поживних, мінеральних і придумати. Є багато варіантів і продуктів на ринку, але дуже мало інформації.

Можливо, ви сказали, що ваше тіло потребує цинк, і що ви можете використовувати цинку для боротьби із застудою або скорочення тривалості застуди, але ви не можете точно знаєте, що це таке. Є цинк вітаміни? Це мінеральна? Якщо так, то це означає, що це метал? Тоді ви можете отримати дійсно плутають, тому що ви, можливо, чули, що метали можуть бути отруйними для людини, як може бути у випадку з отруєнням свинцем.

Цинк є мінеральним, один з багатьох, що ваш організм потребує для підтримки і нести її процесів. Організм людини використовує вітаміни, такі як вітамін А, С і D і мінералів, таких як цинк, селен і мідь, в комбінації. Тіло зазвичай лише слідові кількості мінералів. Вважається, що три тисячі білків в організмі людини, містять цинк. Ви повинні бути обережні займає надто багато мінеральної тому що ви можете передозування і викликати отруєння, як було б у випадку з міддю.

Цинк також металу. Це перераховується в періодичній таблиці з символом Zn. Цинк присутній у всьому наше довкілля в невеликих кількостях. Рослини зберігайте його в трохи важче, щоб поглинути формі, ніж це міститься в м’ясі і як такий вегетаріанці можуть знайти, що необхідно прийняти доповнення цинку. Ви можете знайти Цинк природно в м’ясо, устриці, боби, цілісні зерна та насіння гарбуза, серед інших продуктів. Його використовували в нашій металургії і вказаний в якості четвертого найбільш поширених металів, що використовуються сьогодні. Цинк в даний час використовується в сталі, щоб запобігти корозії і іржу. На боці записки вона є основним металом у створенні американської копійки. Можливо, ви ввели Dare як дитина, що бере участь ковтання копійки. Ймовірно, не було гарною ідеєю. Цинк легко розчиняється в шлунку кислоти і стільки ж цинк присутній в гріш буде пошкодити слизову оболонку шлунка.

Цинк є живильною речовиною. Поживних елементів або сполуки, необхідного при проведенні на функції організму і зростання. Його одна з шести видів поживних речовин і вважається необхідним, тому що ваш організм не може виробляти цинк. Це повинно бути отримано від зовнішнього джерела.

Це не вітамін, але ви побачите, що багато мульти вітамінні добавки також містять мінерали. Він просто робить його легше для компаній, щоб називати “вітамін” продукту і його також простіше для замовника, щоб приймати по одній таблетці з обох вітамінів і мінералів в ньому. Вітаміни являють собою органічні сполуки і мінерали елементів у періодичній таблиці.

Сподіваюся, у вас є чітке уявлення про те, як цинк мінерал, метал, необхідних поживних речовин, а не вітамін. Світ профілактичне охорону здоров’я та дієтичні обслуговування може бути заплутаною один. Тепер, якщо ви можете просто з’ясувати, як встановити годинник на мікрохвильовій печі.

відвідати http://www.stanley-home-products.com