що плітки на зелений чай і користь для здоров’я

У зеленого чаю і користь для здоров’я йдуть рука об руку? Відповідь залежить від того, скільки кофеїну ви отримуєте, скласти кожен день. Якщо зростання споживання штовхає вас на 500 мг на день знак, то ви можете розраховувати на досвід безсоння, прискорене серцебиття, нервозність, неспокій, високий кров’яний тиск і інші проблеми зі здоров’ям.

Трохи кофеїну в порядку. Помірність є основним ключем до пити чи є що-небудь. Я не особливо фанат напоїв, але я дійсно хочу на користь, тому я вирішили взяти мульти-харчова добавка, яка його містить. Це може бути кращим вибором для вас, теж.

Дослідження, що стосуються зеленого чаю і користь для здоров’я, які можуть супроводжувати це були в основному проводиться з використанням екстракту. Знайти в листках є унікальними антиоксидантами звані катехіни і поліфеноли, такі як галльську кислоти. Галльську кислоти в достатку в різних лікарських рослин, у тому числі гамамелісу і кори дуба.

Катехіни в достатку зустрічаються чаї, отримані з рослин камелії і присутні в меншій мірі в деяких сортів какао і шоколад. Саме тому, що катехін-контентом, що деякі темний шоколад рекламуються як «здорові».

Антиоксидантів містяться в рослинах варіює залежно від їх віку та, де вони вирощуються. Краще виробників доповнення перевірки сировина для катехін потенції і список кількість катехінів, які присутні в екстрактах, які вони використовують.

Напої в пляшках, які ви бачите в магазинах містять мало, якщо такі є катехінів. Сума, яка може бути знайдена в доморощений чаї буде залежати від часу круті, чим довше, тим краще. Але, єдиний спосіб, щоб отримати розумну суму стандартизованих щодня за рахунок добавок.

Результати, що стосуються зеленого чаю і користь для здоров’я, всі були дуже перспективним. Ось швидкий погляд на деякі з них.
Інгібує ріст ракових пухлин
Зменшує ризик деяких видів раку
Знижує ризик серцевих захворювань
Підвищує окислення жирів і чутливість до інсуліну під час тренування
Покращує когнітивні функції, може знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера і хвороби Паркінсона
Корисні в лікуванні хвороби Крона
Зменшує пошкодження ДНК від вільних радикалів
Зменшує запалення, позбавляє від артриту
Якщо мені не зраджує пам’ять, це ті основні переваги. Інші антиоксиданти, такі як ресвератрол, мають аналогічні впливає. Інші природні протизапальні засоби, такі як альфа-ліпоєвої кислоти, карнозин і куркума також є цінними.

Судячи з усіх цих досліджень, здається, що зелений чай і користь для здоров’я дійсно йдуть рука об руку. Але, якщо ми хочемо жити довге здорове життя, ми повинні зосередитися на “оптимальному” харчування. Незважаючи на те, що деякі люди в індустрії здоров’я можна сказати, немає ніякого способу, щоб отримати всі вітаміни, мінерали та інші поживні речовини, що вам потрібно кожен день, без добавок.

Вітамін D недоліки знаходяться на підйомі і відіграють певну роль у остеопорозу та інших вікових захворювань. Лікарі, ймовірно, не для перевірки дефіцит поживних речовин, якщо хтось не має гострих симптомів. Вони ігнорують хронічні симптоми, такі як втому і депресію. Тепер, коли ви знаєте трохи більше про зеленому чаї і користь для здоров’я, які супроводжують його, ви, можливо, захочете, щоб дізнатися більше про те, як ви можете захистити свої довгострокові наслідки для здоров’я. Якщо у вас є кілька хвилин, щоб заощадити, будь ласка, подивіться на мій сайт зараз.