що найкращі вітамінні добавки можна використовувати

Коли кажуть “вітаміни і мінерали” У цьому контексті слово “мінеральна” використовується для опису природних поживних речовин, які є неорганічні елементи та сполуки, такі як залізо, калій і кальцій.

Які мінерали і вітаміни?

Кожна клітина в живому організмі потребує адекватних енергії та продуктів харчування, а якщо клітина повинна працювати і функціонувати належним чином, вона повинна бути збережена без небезпечних енергопостачання. Енергія подається у вигляді білки, вуглеводи, жири, вітаміни і мінерали. Вважається, важливо знати про мінералах і вітамінах від того, що вони створені і яку роль вони відіграють у наше загальне здоров’я. Значне падіння їх обсягу може призвести до страшної хвороби і патологічні симптоми.

Вітаміни являють собою органічні сполуки, які діють як метаболічні регулятори тіла. Вітаміни є похідними від життєво амінів + (амінокислот), тіло вимагає невеликої кількості вітамінів для різних метаболічних функцій організму, але будь-який недолік може привести до метаболічних та фізичних розладів. Більшість вітамінів не виробляються в організмі, але дієта, багата фруктами, овочі, зерно та крупи можуть забезпечити необхідні вітаміни, необхідні організму, в малих дозах, і в збалансованому вигляді. Більш вітаміни діляться на жиророзчинні і водорозчинні вітаміни. Вони відіграють важливу роль у запобіганні деяких захворювань, як куряча сліпота, цинга і т.д.

мінеральні категоріях:

Мінерали можуть бути розбиті на дві основні групи залежно від вимог,
– Оптом або макро мінерали
– Наст або мікро мінералів

Макро мінерали, такі як кальцій, магній, натрій (сіль) калій і фосфор необхідні досить значних кількостях для належного здоров’я. Де, як, мікроелементи необхідні в набагато менших кількостях, і включають такі речовини, як цинк, залізо, мідь, марганець, хром, селен і йод.

Важливість мінералів і вітамінів:

Хоча мінерали і вітаміни необхідні в слідових кількостях, ці функції мікроелементів в широку і різноманітну форму, щоб регулювати і балансувати організм від деяких захворювань і неправильного функцій. Фітнес ви шукаєте завершується з зазначеним мінерального живлення, яка відіграє значну роль у створенні фітнес та запобігання захворювань. Живильним керівництво ви отримуєте від лікаря не що інше, список цих важливих мінералів та їх доступності в овочах і продуктів харчування, а частка придбати.

Чому ви в них потребує?
Необхідність вітамінів і мінералів може бути встановлено під час фізіологічних симптомів хвороби. У курячої сліпоти симптоми починаються з нечіткість зору у вечірній час і людина поступово втрачає зір через брак вітаміну А. Це симптоматичні синдром розкриває значення вітаміну А і його баланс в організмі. Такі дефіцитний хвороби можна запобігти тільки шляхом правильного харчування вітамінів і мінеральних солей.

Продукти і добавки:

Ви можете знайти цілий ряд продуктів на ринку на поставку елементів і мінералів самостійно через таблеток, капсул, сиропів, сухий порошок і більше порівняно з рідкими вітамінами і мінералами, доступні у великій кількості аромату. Коли ви йдете для дієтичного харчування цих мінералів, ви повинні бути впевнені, що ви приймаєте його після консультації з лікарем.

Ось список вітамінів і мінералів і їх необхідний рівень в організмі, щоб функціонувати належним чином.

Список вітамінів, необхідних для нормального щоденного дорослих.

вітаміну: 5000 – 25000 МО
вітаміни групи В:
– Тіамін: 2-100 мг
– Рибофлавін: 50-100 мг
– Нікотинова кислота: 20-100 мг
– Піридоксин: 3-50 мг
– Фолієва кислота: 800 MCGS – 2 кулемети
– Кобаламін: 500-1000 MCGS
– Пантотенова кислота: 4-7 мг
– Біотин: 30-100 MCGS
вітамін С: 500-2000 мг
Вітамін D: 400-600 МО
вітамін Е: 200-400 МО
вітамін К: 160-300 MCGS

Список мінералів, необхідних для нормального щоденного дорослих.

Кальцій: 1000-1500 мг
Мідь: 1,5-3,0 мг
хрому: 50-200 MCGS
заліза: 15-30 мг
магнію: 300-500 мг
марганцю: 2,5-5,0 мг
молібдену: 75-250 MCGS
калію: 2000-3500 мг
Селен: 70-200 MCGS
Цинк: 15-50 мг