що глутатіон і як вона впливає на ваше тіло

Що таке глутатіон і чому це так важливо для вашого здоров’я і благополуччя? Відповідь на це питання досить легко відповісти. Глутатіон ваші тіла найбільш поширеним антиоксидантом, кров прискорювача, і стільникові детоксикація. Глутатіон трипептид складається з трьох амінокислот-глутамінової, цистеїну і гліцину. На довершення всього, що вимкнений, глутатіон міститься в кожній клітині вашого тіла, включаючи всі жовчі у ваше тіло, ваш epithetical підкладкою, (просто гарне слово для тканини, що покриває ваші внутрішні органи та інших поверхонь всередині вашого тіла) рідину легенів, і у вашій крові, як вона тече по всьому тілу.

Ваше тіло залежить від глутатіону. Без глутатіону, ваші клітини б висихають і вмирають від нестримного окислення, ваше тіло буде мати малий опір метаболічних кислот, і ваша печінка буде висихати від надлишок кислих токсинів. Простіше кажучи, глутатіон є наше тіло найбільш поширених клітини захисника. Тепер, що я маю на увазі, що є, є деякі антиоксиданти в нашому організмі, які беруть на себе роль кисню, азоту або гідроксильних горіння всередині клітини. Всі ці типи вільних радикалів, але глутатіону піклується про всіх з них. Так, глутатіон є одним з видів “стримувань і противаг” для вашого тіла.

Ваш організм спалює кисень для палива природно. Тепер, коли ви думаєте про кисень поза вашого тіла, якщо ви покладете сірник, кисень б спалахнути. Те ж саме відбувається всередині вашого тіла. Ваша створення декількох окислювачів усередині ваших клітин, які можуть роз’їдати ваш мобільний, і єдине, що може “гасіння пожежі”, так би мовити, полягає у створенні, прищепити, або згенерувати антиоксидантом у ваш клітинку, яка буде “вгамувати, що вогонь ».

Тепер, нормальні побічні продукти окислення можуть накопичуватися протягом довгого часу всередині клітини, викликане нормальної клітинної функції. Нормальна екологічні проблеми також грають величезну роль у збільшення накопичення побічних продуктів, таких як стрес, куріння, побутові чистячі засоби, що відпускаються за рецептом ліки, забруднення навколишнього середовища, а також багато іншого. Окисного пошкодження вони викликають дійсно може порушити ваші клітини вниз і викликати масові запалення на клітинному рівні. Коли ви думаєте про запалення Я впевнений, що думка про порушення руку чи ногу приходить на розум, а також, можливо, від серцевого нападу, але реально запалення, що відбувається всередині вашого тіла на щоденній основі.

Дивовижна сила глутатіон полягає в його здатності чистою і прозорою окислювачів з клітки зсередини. Глутатіон може нейтралізувати природні побічні продукти окислення, і очистити кожну клітинку вашого тіла, так що запалення буде знижена і клітини природна функція може повернути. Це в свою чергу тримає живої клітини набагато довше. Це, ми сподіваємося, кричить на вас, що якщо ваш зберігаючи клітини живими набагато довше, у свою чергу, ваше зберегти вам життя набагато довше, як добре!

Щоб вам успіху,

Garrett Laidler