шоколад чай обміну чашку щастя і здоров’я

Пам’ятайте, сімейні обіди, які закінчилися з гарячою чашки какао загальним навколо теплого каміна, затишно сидячи поруч з друзями та знайомими сім’ї? Або пам’ятаю часи, в будинку своєї бабусі, і вона дасть вам чашку гарячого какао, а потім Ваш улюблений казку на ніч? Чашка какао повертає особливі спогади. Спеціальний раз поділився з хорошою компанією. Чашка какао? Ви погодитеся, що це як повернення додому до багатства щастя.

гарне харчування
Ми всі знаємо, що какао смачно. Але ми знали, що наука тепер підтримує докази того, що чудово популярних какао є потужним живильним необхідних для підтримки нашого здоров’я? Справді, Гарвардський університет газета назвала какао “наступний препарат диво”! Звичайно, це не молочний шоколад, що ми звикли їсти, але сирої, найчистіший какао оброблені від какао-бобів. Що знаходиться в какао, що робить його джерелом так багато гарного харчування?

чистого какао …. 1-5

Чистий какао містить високі рівні епікатехіни, і багата антиоксидант значення. Споживання какао або просто темний шоколад рекомендується для поживно:
• Підтримка серцево-судинних захворювань
• Поліпшення кровообігу,
• зниження артеріального тиску,
• зниження рівня холестерину.
• Підтримка імунної здоров’я
• Забезпечення додаткової енергії і витривалості.

Чистий какао в поєднанні з потужними антиоксидантними властивостями зеленого чаю і ресвератрол в акуратний напій здоров’я називають CocoPure. Які переваги? Більш антиоксидантної силі! Читайте далі …

зелений чай … 6-13

Всі ми знаємо, багатих користі для здоров’я пити зелений чай. Потужних антиоксидантів в зеленому чаї називається epigallactocatechins були вивчені в клінічних випробуваннях сильно вказують Зелений чай поживності допомагає:
• Підтримка довголіття
• Регулювання здоровий рівень холестерину і глюкози
• захистити нашу шкіру від УФ-променів і допомагає ефективно втрачати вагу

Ресвератрол … 14-16

Ресвератрол містить високий рівень поліфенолів, а також є потужним антиоксидантом, широко відомий на користь серцево-судинних захворювань. Дослідження показують, що ресвератрол його поживності допомагає вашому тілу:
• переломити тенденцію з високим вмістом холестерину.
• Покращує роботу оксиду азоту в крові. Оксид азоту надає розслаблюючий ефект на кровоносні судини, сприяючи тим самим приплив крові.
• Не допускайте клітини крові злипатися один з одним, яке зазвичай призводить до утворення бляшок в артеріях.

шоколад чаю: чашка здоров’я і щастя
CocoPure це захват шоколаду коханця. CocoPure також мрія здоров’я коханця через комбінованого користю для здоров’я чистого какао, зеленого чаю і ресвератрол! Він не містить жиру, без молока, без цукру. CocoPure має значення ORAC 5250 за 7,4 грам! ORAC (Oxygen Radical ємність поглинання) є вимірювання антиоксидантною активністю.

Наступного разу ви поділяєте хороші часи з хорошими друзями та родиною – зробити його особливою пам’яттю. Надіслати чашку CocoPure до щастя і міцного здоров’я! Нехай гарний час починати!

Література:

1. Кріс-Etherton P, Keen CL. Докази того, що антиоксидантні флавоноїди в чаї і какао корисні для серцево-судинного здоров’я. Керр опіно Lipidol 2002; 13:41-9.
2. Адамсон GE, Лазар SA, Мітчелл А.Є., і співавт. Метод ВЕРХ для кількісного визначення проціанідіни в какао і шоколаду зразків і кореляції з загальної антиоксидантної. J Agric Food Chem 1999; 47:4184-8.
3. Heiss C, Dejam, Kleinbongard P, T Шеві, Sies H, KelmM.Vascular ефекти какао багатий флавани-3-оли. JAMA 2003; 290:1030 -1.
4. Вплив какао і споживання чаю на артеріальний тиск: … [Arch Intern Med. 2007] – Результат PubMed
5. Какао флаванол збагаченого закусочні містять фітостерини ефективно знизити загальну і низької щільності рівнів холестерину ліпопротеїнів. PMID: 17081832
6. SIP заспокійливу фокусі. Остання на чай: він може заспокоїти розум відволікається. PMID: 17958197
7. Зелений чай і шкіри. PMID: 10926734
8. Шкіра фотозащіту зеленим чаєм: антиоксидантну та імуномодулюючу дію. PMID: 12871030
9. наслідки епігаллокатехін-3-галлат на термогенез і окислення жиру у огрядних чоловіків: пілотне дослідження, Журнал Американського коледжу харчування, Vol. 26, немає. 4, 389s-395s (2007)
10. Вплив зеленого чаю на рівень глюкози в крові та сироватці протеомні моделей в діабетичні (дБ / дБ) мишей і на метаболізм глюкози у здорових людей, BMC фармакологія 2004, 4:18
11. У LY, Хуан CC, Хван LS, Хсу Ю.П., PH Хо, Хо LT. Зелений чай покращує добавок резистентність до інсуліну і збільшує транспортера глюкози в IV вмісту фруктози годували щурів. Eur J Nutr. 2004 річних; 43 (2) :116-24. PMID: 15083319.
12. Модуляції метаболізму холестерину в зеленому чаї поліфенолів (-)-епігаллокатехінгаллата в культурі печінки людини (HepG2 клітини). PMID: 16506810
13. Raederstorff DG, Schlachter MF, Elste V, Вебер П. Вплив EGCG на всмоктування ліпідів і рівнів ліпідів у щурів. J Nutr Biochem. 2003 червня; 14 (6) :326-32.
14. belguendouz л, Фремонт л, gozzelino Mt. Взаємодія з transresveratrol ліпопротеїнів плазми. біохімічної фармакології 55:811-816, 1998.
15. Цзоу Ю.Г., та ін. Вплив червоного вина та вина поліфенол ресвератрола на функцію ендотелію у кролів з гіперхолестеринемією. Int. J. Mol. Med. 2003; 11:317-20.
16. Хайдер, U.G. та інші Ресвератрол збільшує серину 15-фосфорильованих але транскрипційно порушення р53 і викликає оборотне блок реплікації ДНК в сироватці крові активованих клітин гладких м’язів судин. Mol. Pharmacol. 200; 363:925-32.