чому ціна риб’ячого жиру не повинно визначати ваш вибір

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене. Що ви повинні знати про те, коли ви ходите по магазинах для омега-3 додатки в тому, що ціна риб’ячого жиру не повинна бути вирішальним чинником у ви купити продукт. Ціни можуть відрізнятися один від одного, коли мова йде про добавки і найдорожчі бренди не завжди ті, які мають високу якість. Звичайно, ви не повинні засновувати вашу покупку того, скільки грошей ви економите на продукт або.

У дикому як ці добавки можуть варіювати у вартості, вони також можуть змінюватись в чистоті, свіжості і біологічної доступності. Ці важливі фактори, коли мова заходить про покупку омега-3 жирних кислот, зокрема тому, що ці формули не вистачає в будь-якому з цих відомств не гірше, ніж приймати будь-які добавки взагалі. Це ваша риб’ячого жиру перевищують галузеві стандарти у всіх трьох категоріях повинно бути вашу увагу.

Чистоту набагато важливіше для вас, ніж риба цін на нафту, тому що риба, з яких ці масла витягуються мають тенденцію накопичувати високий рівень токсичних важких металів і хімічних забруднювачів. Це пов’язано з тим, що ці хижі риби не тільки збирають токсини з води вони живуть, але вони також зберігати всі токсини, що видобуток риби харчуються вони ввібрали. Вище по харчової ланцюга риб більш токсичні це буде.

Риб’ячий жир ціна не відображає рівень ртуті, миш’яку, кадмій, нікель, свинець, фурану, діоксини, хлордан, або ПХБ, які можуть бути присутніми, тому що деякі з найдорожчих омега-3 жирних кислот добавки, як правило, регістр найвищому рівні токсичності. Ці формули дозволили на ринку, тому що немає реального регулювання, коли мова йде про біологічно активних добавок. Обмеження, як правило, покласти на харчові продукти, що містять ці масла замість цього.

Існує група, яка називає себе Міжнародним стандартам Риб’ячий жир, або IFOS. Вони поставили перед собою набір стандартів показуючи, що вони вважають прийнятним рівнем для забруднення в омега-3 жирні кислоти продукт, але так як вони є приватною організацією, а не регулюючий орган багато компаній вважають ці стандарти лише як пропозиція.

Незалежно від того, риб’ячий жир ціна, яку ви повинні переконатися, що формула ви думаєте про вибір пройшов через обидві патентованого процесу очищення та молекулярної дистиляції. Поєднання цих двох методів очищення буде гарантувати, що токсин рівні досить низькі, що вони не можуть бути виміряні. Потім, для того щоб забезпечити біодоступність риб’ячого жиру гарантує, що масло присутній в обох своїй природній формі тригліцеридів і у формі складного етилового ефіру для простого і ефективного всмоктуваність.

На закінчення, для того щоб перевірити свіжість вимірювання величини пероксиду і анізидини значення є якомога нижчою, оскільки комбінації цих двох значень дасть вам повного окислення. Менше число, тим менше шансів, що ваше масло сформується шкідливих вільних радикалів. Коли всі заходи чистоти, свіжості і біодоступності були виконані; тоді і тільки тоді є ціна риб’ячого жиру розгляду.