чому ви повинні приймати вітамін B

Вітамін B відноситься до групи важливих вітамінів, які необхідні для тіла для вивільнення енергії з жирів, білків і вуглеводів. Ці вітаміни включають в себе:

1. Вітамін В1 (тіамін), який знаходиться в хліб, свинину, і весь хліб. Він допомагає при травленні, зростання, і він тримає нерви здорові.

2. Вітамін В2 (рибофлавін), який є дуже важливим для тіла, щоб виробляти червоні кров’яні клітини, які міститься в червоному м’ясі, грибах, молоці і т.д.

3. Вітамін В3 (ніацин), яка необхідна для перетворення харчування або добавок в енергію. Це допомагає травної системи, шкіри та нервів, так що вони будуть функціонувати нормально.

4. Вітамін В6 (піридоксин), який грає важливу роль у підтримці червоні клітини організму кров’ю. Важливо також у виробництві антитіл і нервових тканин.

5. Вітамін В9 (фолієва кислота), який міститься в свіжих фруктах, зелених рослинах, дріжджах і печінці. Важливо, ділення і зростання клітин.

6. Вітамін В12 (пантотенова кислота), який має важливе значення для тіла, щоб звільнити енергію з білків, жирів і вуглеводів. Він також грає важливу роль у розвитку центральної нервової системи, клітки будинку.

Є багато причин, чому люди повинні приймати вітамін B і ці полягають в наступному:

1. Вітамін В1 також відомий як тіамін вважається найбільш важливим типом вітаміну сьогодні. Це анти-нейрітную і анти-авітамінозом. Він також сприяє росту, стимулює мозкову дію, і гарантії м’язів, які захищають серце. Без цього, нервова система не буде функціонувати добре. Тіамін підтримує еритроцитів, сприяє здорової шкіри і покращує кровообіг. Його переваги включають також захист від отруєння свинцем і профілактики затримки рідини, що пов’язано з серцевими захворюваннями.

Тіаміну джерел

Щоб уникнути дефіциту вітаміну В1, включають в себе цільнозернові крупи, вівса і рису в раціоні. Крім того, захопити деякі ананасами, свинина, горіхи і підтримувати поставку тіаміну.

2. Вітамін В2 або рибофлавін має важливе значення в утворенні антитіл і еритроцитів. Без цього, вагітним жінкам може ризикувати здоров’ям плоду, що розвивається. Крім того, рибофлавін відіграє важливу роль у підтримці доброго зору і створення тканини.

Рибофлавін джерел

Щоб зберегти плід здоровим і підтримувати хороший зір, є деякі молочні продукти, риба, брокколі, спаржа, пісне м’ясо, шпинат, і птиця.

3. Вітамін В3 або ніацин також має важливе значення в перетворенні жирів, вуглеводів і білків в енергію. Це також допомагає травній системі нормально функціонувати і сприяє здорові нерви і шкіру. Дефіцит ніацину може призвести до втрати апетиту, м’язова слабкість, проблеми з шкірою, і розлад шлунка.

Ніацин джерела

Щоб тримати під напругою і здоровим, їжте яловичу печінку, тунець, сардини, крупи, ягнят, сардини та ін

4. Вітамін В6, або піридоксин тримає нервову та імунну системи здорові. Він також бореться відомих хвороб серця, підтримує нормальне виробництво гормонів, і, найголовніше, це зберегти еритроцитів стати небезпечних згустків крові.

Піридоксин джерел

Зберегти серце здоровим, вживаючи в їжу вітамінізовані каші, м’ясо птиці, деяких овочів і фруктів, сої, зародків пшениці і риби.

5. Вітамін В9 або фолієва кислота привернула більше уваги, коли було доведено, необхідний для вагітних жінок. Вона забезпечує здорову плоду, зберігаючи його від дефектів нервової трубки. Крім того, він також тримає серце здоровим за рахунок зниження рівня гомоцистеїну.

Фолієва кислота джерел

Мати здорову дитину і серце просто їдять зерно, м’ясо, квасоля, овочі, фрукти та молочні продукти.

6. Вітамін В12 або пантотенова кислота дуже важлива для розмноження, росту і нормальних фізіологічних функцій. Дефіцит вітаміну B12 може привести до відсталості, функціональні порушення, і раптової смерті.

Пантотенова джерел

Будьте здорові, їдять солодкий картопля, гриби, йогурт, авокадо, омари, і м’ясні субпродукти.

Вітамін B дуже важливо для тіла, щоб функціонувати добре. Знаючи його користь може поліпшити здоров’я або навіть врятувати життя.