чистого риб’ячого жиру – як чиста чисто

Беручи чистого риб’ячого жиру супроводжується численні переваги для здоров’я. Але, як ви можете бути впевнені, що ви отримуєте найчистіший доповнення?

Кращі компанії мають свої масла протестовані незалежними лабораторіями. Вони беруть собі добавки і дати їм їх власних членів сім’ї. Таким чином, вони так стурбовані чистотою і безпекою, як ви і я.

Незалежних лабораторіях надати довідку про аналіз. У сертифікаті будуть перераховані домішки і токсини, такі як ртуть і ПХБ. Аналіз варто вказати, що присутність цих токсинів є дуже низьким.

Міжнародним специфікаціям для чистоти дозволяють 90 частин на мільярд, коли справа доходить до друкованих плат. У кращі бренди, є менше 3 частин на мільярд.

Через всіх промислових забруднень у навколишньому середовищі, це дуже малоймовірно, що однією риби можна було б взнати без помітного рівня ПХБ. Шанси знайти цілу школу або навіть достатньо, щоб зробити одну пляшку добавки без помітного рівня ПХБ ще більш малоймовірним.

Меркурій, здається, велика проблема, ніж колись думали. У свій час, велика частина ртуті (і забруднення ПХБ) був у Північній Атлантиці. Останнє дослідники виявили високий рівень як тих забруднюючих речовин в Тихий океан, а також річок, струмків та озер навколо США.

Так отримання 100% чистого риб’ячого жиру може бути більш складною, ніж це коли-небудь було. Воно не може бути неможливо, але це сумнівно.

Це, як кажуть, ви не повинні погоджуватися на те, що деякі з великих компаній можуть запропонувати. Якщо ви стежите за новинами, ви знаєте, що кілька компаній добавки подають до суду штату Каліфорнія, через високу концентрацію ПХБ присутні в їх продукції.

Незалежно від результатів цих костюмів, компанії все одно будуть педалювання своєї продукції. Вони можуть бути не в змозі продати їх в Каліфорнії. Вони могли б включити попередження етикетці або вони можуть просто доведеться платити штраф.

Іншими словами, костюми нічим не допоможе нам знайти чисте масло риб. Єдиний спосіб бути впевненим, що ви отримуєте, перш ніж купити, це вибрати виробника, який публікує копію свого сертифіката аналізу на своїх сайтах. Компанії роблять краще.

Токсини не єдине, що потрібно бути стурбовані, коли ви шукаєте для чистого риб’ячого жиру. Якщо захоплення не обробляється дуже ретельно, завжди є можливість прогірклим.

Коли масла стають прогірклим (зіпсованих), вони містять вільні радикали, таких як пероксиди. Перекисне число Інша справа, що ви побачите на сертифікат аналізу. Низьке значення вказує, що пероксид олії дуже свіже та свіже, тим краще.

Ще одна річ, яка повинна бути зазначена на сертифікаті аналізу є кількість омега-3 жирних кислот і типу в кожній капсулі чистого риб’ячого жиру. Вища не завжди краще, але це вже тема для іншої статті.