червоне вино бореться антиоксидантна раку і активувати ген довголіття

Ресвератрол поліфенолів міститься у високій концентрації в червоний виноград, червоне вино, арахіс, і сосни. Ресвератрол, як вважають, бути причиною, чому французький народ може споживати велику кількість жирів у своєму раціоні і залишаються відносно стійким до захворювань, зазвичай пов’язані з високим вмістом жирів. Ресвератрол є широкого спектру дії, який зупиняє рак в самих різних формах, від блокування естрогену і андрогенів в модуляції генів. Ресвератрол тепер доступний у вигляді доповнення, так що ви можете випробувати всі його користь для здоров’я, без побічних ефектів підвищеного споживання алкоголю.

На відміну від звичайної клітини, ракові клітини розмножуються швидко і втрачають здатність реагувати на сигнали смерті клітин, які піддаються апоптозу. Ресвератрол було виявлено, інгібуєпроліферацію і індукує апоптоз в ряді ракових клітинних ліній. При додаванні в клітинах, культивованих поза організмом, ресвератрол було виявлено, інгібують проліферацію різних ліній ракових клітин людини, у тому числі від грудей, простати, шлунка, товстої кишки, підшлункової залози та рак щитовидної залози. Переконливі докази протиракових дію ресвератрола існує для пухлини вона може вступати в безпосередній контакт з, таких як шкіра і пухлин шлунково-кишкового тракту.

Ще не стане відомо більше про естрогенної активності ресвератрола в організмі людини, жінки з історією чутливих до естрогену видів раку, таких як рак молочної залози, яєчників і матки, повинні уникати добавок ресвератрола. Лабораторні експерименти показали, що ресвератрол: Зниження функції білків в рак підшлункової залози клітинних мембран, які відповідають за насосних хіміотерапії з клітки, роблячи клітини хіміо-чутливим. Це дослідження також показало, що, коли клітини підшлункової залози були подвійно нападу – попередньо обробити антиоксидантом, ресвератрол, і опроміненого – поєднання індукований тип загибелі клітин називається апоптозом, важливою метою терапії раку.

Червоне вино містить ресвератрол і навіть більш високі рівні флавоноїдів. Соціально-економічні та спосіб життя відмінності між людьми, які віддають перевагу вину і тих, хто віддає перевагу пиву або лікер можуть пояснити частина додаткової вигоди відзначена в деяких дослідженнях. Кілька досліджень показали, що люди, які віддають перевагу вину, як правило, мають більш високі доходи, більш високий рівень освіти, диму менше, а їсти більше фруктів і овочів і менше насичених жирів, ніж люди, які віддають перевагу інші алкогольні напої.

Ресвератрол Повна харчові добавки, в першу отримані з землі сухі шкурки і насіння винограду (іноді від залишкових побічних продуктів виноробства), в даний час перш за все отримані від більш дешевої, більш концентрований японський горець, який містить до 187 мг / кг висушеного кореня. Саме з цієї причини багато людей вважають за краще дієтичні добавки в якості джерела для ресвератрола. Більшість з цих добавок містять ресвератрол отримані з трава називається Polygonum Cuspidatum. Ресвератрол став першим у світі добавка відомо, активує ген довголіття. Цілком можливо, що якщо людина регулярно ухвалює додаткове ресвератрол, вони будуть більш схильні протистояти інсульт або інші пошкодження мозку. Для отримання кількості присутнього ресвератрол в одній порції цього видатного доповнення, ви повинні споживати більше, ніж 46 келихи червоного вина.

Resvinatrol повне пропозиції ™:

* Потужне антиоксидантну дію
* Допомагає запобігти пошкодження вільними радикалами в клітках.
* 100 мг ресвератрола в кожній порції.
* Капсули запечатані в азотному середовищі.
* Об’єднує еллаговую кислоти з граната і малини.

Ресвератрол як відомо, не токсичні або мати шкідливий вплив на людину, але було мало контрольованих клінічних випробуваннях. Ресвератрол є вразливим для світла і кисню, як такі, червоне вино слід зберігати в захищеному від світла сонця, в герметичні, прохолодні температури для захисту своїх ресвератрол потенції. Дослідження показали, що ресвератрол є потужним антиоксидантом, має здатність інгібувати агрегацію тромбоцитів (злипання) і має протизапальну, анти-старіння і протиракові властивості.