хрому і здоров’я простати

метаболізму. Доктор Андерсон, живильної вчений дослідження з США департаменту Служби сільськогосподарських досліджень міністерства сільського господарства була протягом десятиліть вивчали роль хрому в метаболізм глюкози та ліпідів. Його дослідження підтверджує теорію про те, що без адекватного хрому, інсулін очевидно стає неефективним. Досліджень були отримані докази того, що показує, що хром може мати ефект нормалізації рівня цукру в крові.

Очевидно, що хром підвищує активність інсуліну, і він необхідний для нормального метаболізму глюкози і ліпідів. Вчені, в тому числі доктора Андерсона і його колег, які активно шукають, щоб зрозуміти, як саме хрому надає цю допомогу. Можливо теорії, як глюкоза накопичується в крові, підшлункова залоза виробляє все більша кількість інсуліну, мало користі без присутності хрому. Вважається, що хром діє як воротар у той час як інсулін супроводжує глюкози в «двері» в клітинній мембрані. Хром дзвонить у двері, і, можливо, тримає двері відкритими, активуючи рецептори. Інсулін потім може нести глюкози в клітку. Без допомоги хрому, в мембранних портали просто не відкрити.

Доктор Роберт Аткінс, батько-засновник низкоуглеводной революції, назва хром “найбільш ключових поживних бере участь у метаболізмі цукру.” Доктор Аткінс продовжував відзначити, “більш ніж 90% всіх американців відчувають дефіцит”. Крім хрому в сприятливий вплив на рівні глюкози і інсуліну, дослідження також припускають, що хром може знизити шкідливі загального холестерину і тригліцеридів, при одночасному підвищенні корисної холестерину ЛПВЩ. Існує навіть свідчення того, що хром сприяє спалюванню жиру і м’яса збереження м’язової маси.

більш високий ризик порушення передміхурової залози може бути пов’язано з високим рівнем цукру в крові
Чоловіки з хронічною високий цукор у крові і тих, хто страждає ожирінням піддаються підвищеному ризику постраждати ДГПЗ або доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Д-р Дж. Келлога Парсонс з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго і його дослідницька група вивчила понад 400 дорослих чоловіків у віці від 27 і 84. Їх результати показують, що діабетики були більш ніж в два рази більше шансів мати збільшення простати в порівнянні з чоловіками без діабету.

Це дослідження було опубліковано в Журналі клінічної ендокринології та метаболізму, липень 2006 року. Вони також виявили, що швидкість збільшення передміхурової залози серед тих пацієнтів з високим вміст цукру в крові був у 3 рази вище, а у пацієнтів з ожирінням страждали 3,5 рази вище ризик ДГПЗ. За словами Фреда Хатчінсона онкологічний науковий центр ожиріння пов’язане з 80-відсоткове збільшення ризику повноцінної, агресивного раку простати.

Доктор Андерсон зазначає, що «дієтичного споживання хрому більшості людей значно менше, ніж пропоновані безпечні та адекватне споживання.” Споживання рафінованого цукру подальше виснажує хрому магазинів. У міру збільшення споживання цукру, більш хрому витрачається організмом у спробах засвоїти, що цукор, в результаті чого по спіралі необхідність ще більш хрому. Хром добавок вивчається багатьма авторитетними вченими та лікарями в якості важливого інструменту в боротьбі з діабетом і ожирінням.

природні джерела живлення
Цілісного зерна і гриби містять слідові кількості хрому, тільки якщо вони вирощують у грунті, що містить мінерал. Морепродукти і невеликої кількості м’яса може містити хрому, тільки якщо джерело тварини їли продукти, що містять хром. Безумовно, пивні дріжджі є єдиним джерелом їжі, багатої цим важливим живильною речовиною, але його смак не звертаюся до більшості людей. Ось чому багато експертів в області охорони здоров’я рекомендують добавки хрому.
Хром металевий елемент. Хром відіграє важливу роль у глюкози і ліпідів