холодного віджиму кишкових омега-3 – чи є переваги приймаючи його

Чи є переваги холодного віджиму кишкових добавки омега-3? Чи варто така річ? Там може бути. Але, це не могло б бути вид доповнення, які ви хочете.

Є три популярних добавок, які забезпечують омега-3 жирних кислот. Вони насіння льону, риб’ячий жир і морських водоростей добавки.

Насіння та горіхи можуть бути холодного пресування для добування масла з них. Хоча можна використовувати хімічні речовини або методу відведення тепла, що призведе до зменшення поживною цінністю, в більшості випадків вони є холодного віджимання.

Використання хімічних речовин для вилучення поживних речовин або інших з’єднань від будь-якого виду продукту основному пішла на другий план у зв’язку з заклопотаністю з приводу канцерогенного характеру хімічних речовин. Таким чином, краще добавки насіння льону, ймовірно, холодного віджимання.

Морські водорості вирощують у біореакторах, спеціально для індустрії харчових добавок, а також використовувати для зміцнити продуктів. Процеси, які використовують для добування поживних речовин з водоростей повністю безпечні.

Риб’ячий жир є побічним продуктом виробництва під час виробництва рибного борошна. Для того, щоб рибне борошно, компанії готують цілу рибу. Це подальшим подрібненням твердого частин. Масла і більшу частину води, видаляються під час цього процесу.

Отже, немає холодного віджиму кишкових омега-3, отримані з риб’ячого жиру або водорості. У риб’ячий жир, жир у твердій формі, поки не буде приготований. У водоростей, немає ніякої необхідності в процесі екстракції. В основному, водорості подрібнюють і укладені.

Тепер, ось, щось ще, що вам потрібно знати, перш ніж купити доповнення. Існують різні види омега-3 жирних кислот.

Насіння льону містять альфа-ліноленова кислота або ALA. Морські водорості містить тільки докозагексаєнової кислоти DHA або. Риб’ячий жир містить DHA, ейкозапентаєнової кислоти (EPA) і докозапентаеновой кислоти (ДПА).

Так, холодного віджиму кишкових добавки омега-3 забезпечить ALA. Але, немає ніяких відомих користь для здоров’я ALA. Всі переваги, пов’язані з DHA, EPA і DPA.

Залежно від того, що ви їсте кожен день, ви, ймовірно, вже отримуєте достатньо ALA у вашому раціоні. Ви могли б отримувати занадто багато омега-6, що є ще однією проблемою. Давайте розглянемо, що одна.

Оцінки показують, що деякі харчові звички забезпечують 40 разів більше, ніж omega6s 3S. Обидва грають важливу роль у харчуванні людини. Але, є споживання повинні бути збалансовані в максимально можливій мірі. Дисбаланс викликає хронічне запалення у всьому тілі, яке відіграє роль у багатьох вікових захворювань.

Припускаючи, що холодного віджиму кишкових омега-3 добавки отримують з насіння льону, вони також містять омега-6. Тільки близько 55% олії ALA. Таким чином, це досить хороший баланс, але не досить добре, щоб виправити дієтичного дисбалансу.

Риб’ячий жир, з іншого боку, може виправити дієтичного дисбалансу. Деякі з них містять в 12 разів більше омега-3, ніж 6S.

Коли справа доходить до ентеросолюбільную покриття, немає необхідності і можуть перешкодити ефективності добавки. Живильні речовини повинні бути звільнені в шлунку, для кращого поглинання.

Таким чином, ті факти про холодного віджиму кишкових добавки омега-3. Сподіваюся, що допоможе вам прийняти правильне рішення.