харчування дасть дівчаток краю з волейболу (волейбол і сироваткового білка)

Критий Волейбол є одним з найбільш динамічно розвиваються видів спорту в Америці. Хоча він і не мають таке, що він робить в Європі і особливо південноамериканських, критий волейболу привертає багато нових людей щороку. Пляжний волейбол все ще йде сильний після здобуття початок в Південній Каліфорнії, але закритий гра дійсно злітає у високих рангів школі. Версія жінки є основним перебування практично в будь середній школі в Америці. Розділ IX дійсно відкрило можливості для дівчаток грати у волейбол конкурентоспроможними в середній школі і, щоб отримати стипендію, щоб грати в коледжі.

Багато коледжі виникли проблеми знайти достатньо дівчата, щоб заповнити реєстр. Багато коледжів роздавати стипендії для будь-яких дівчат, які готові грати. Це пов’язано з правилами розділу IX, які обмежують кількість спортивних чоловіків на рівне число спортивних жінки. Проблема, що школи знаходять у тому, що дівчата не готують для гри у волейбол, і не знають про можливості, які вони повинні ходити до школи безкоштовно, а грає спорт, що вони люблять.

Дослідження показали, що дівчата не тренуватися в міжсезоння свого виду спорту на тому ж рівні їхніх колег-чоловіків. Дослідження показують, що високий відсоток спортсменів-чоловіків знають про важливість навчання від сезону, і напружуватися в одному виді спорту. У той час як спортсменки не тренуюся в міжсезоння, вони лише навчання в той час як цей вид спорту в сезон. Це дає величезну перевагу для дівчат, які проходять підготовку у міжсезоння. Вони розробляють і поліпшення їх м’язова пам’ять. Вони також стежить за своїм харчуванням у міжсезоння забезпечити їх тіла з блоками, що їм потрібно, щоб перевершити інших дівчат в команді.

Один з кращих поживних замін, які дівчата можуть зробити для поліпшення їх харчування від сезону є збільшення їх споживання білка. У поєднанні з ефективного тренування, збільшення білка допоможе створити м’язової. Lean м’язи буде спалювати більше калорій протягом дня, і є кращими м’язи для швидкого руху з волейболу. Крім того дослідження показали, що чоловіки віддають перевагу жінкам з збідненої сексуальної типів тіла. Так, на додаток до збільшення її конкурентну перевагу на майданчику, спортсменки також поліпшити її зовнішній вигляд з сухою мускулатурою.

Кращий спосіб для спортсменки, щоб збільшити кількість білка, який вона має у своїй дієті, це прийняти білкову добавку. Спортсменки повинні виглядати, щоб взяти сироватку на основі протеїнових добавок. Добавки сироваткового білка молочній основі і, отже, перевершує соєвій основі добавок. Ізолят білка молочної сироватки добавки містять 90% чистого білка в порівнянні з концентрати сироваткових білків, так ізолювати суміші рекомендується. Ізолят суміші також не містить жирів і вуглеводів, які концентрують добавка суміші містять. Це також гарна ідея, щоб знайти доповнення суміш, яка містить принаймні 19 г на порцію.

Є багато можливостей для спортсменок піти в коледж безкоштовно, якщо вони будуть навчати і скористатися можливостями відповідно до розділу IX. Додавання білка хороший план харчування, і розробка в міжсезоння дасть спортсменок краю вони повинні виділитися над іншими спортсменами на волейбольному майданчику.