харчові добавки є корисними і коштує грошей

Чи добре приймати харчові добавки, такі як вітаміни і трави? Ну, давайте почнемо з того, що це не погано, щоб взяти їх. Взагалі кажучи, вітаміни і більшість трав не зашкодить вашому тілу (ви можете звернутися до свого лікаря, якщо ви не впевнені).

Отже, які саме харчові добавки ви повинні зробити? І ви дійсно повинні взяти їх на всіх?

Перш за все, важливо відзначити, слово доповнення у фразі. Причина приймати вітаміни і трави є підтримка і додати до існуючого здоровим і повним дієти або плану харчування. Вони не призначені бути прийняті замість справжньої їжі і пиття. Це небезпечне мислення.

Наприклад, давайте припустимо, що ви намагаєтеся скинути вагу і прийти у форму. Якщо ви припините є, і просто пити воду і приймати харчові добавки, і сподіваємося побачити фунтів пролити від вашого тіла, як божевільний? Ні. Насамперед, це не буде працювати. Ви можете втратити кілька фунтів, але вони будуть повертатися з подвоєною силою, як тільки ви нічого є.

Голодуючі не спосіб схуднути. Якщо ви голодували ваше тіло, ви навчаєте його утримати будь-який жир (і простих вуглеводів, які легко перетворити в жир), що ви їсте. Якщо ви вибираєте харчова добавка, вона повинна насправді бути доповненням.

Наскільки яких конкретні вітаміни, трави і так далі, що ви повинні прийняти, що буде залежати від того, у вас є будь-які недоліки у вашому тілі. Ваш лікар може запускати тести, щоб визначити це.

Наприклад, якщо у вас виникли проблеми з суглобами, ваш лікар може порекомендувати Вам працювати в місцевий магазин і забрати деякі позабіржовому добавок. Вони можуть включати кальцій і вітамін D, щоб підтримувати сили вашої кісток і інших твердих тканин, і глюкозамін хондроїтин та желатину, щоб допомогти відновленню хрящів і м’яких тканин. Це всього лише приклад.

Давайте припустимо, що вам не подобається, щоб з’їсти продукти, багаті калієм (наприклад, картопля і банани); калій харчові добавки можуть допомогти вам впоратися з дефіцитом калію. Або скажемо, ви не отримуєте достатньо апельсинового соку або цитрусових (або інші продукти, багаті вітаміном С), вітамін С харчові добавки можуть допомогти вам зберегти ваші Вітамін С вирівнює.

Якщо вам потрібна підтримка імунної системи, продукти, багаті незамінними жирними кислотами (не плутати з Транс-жирні кислоти, які є повною протилежністю) добре поїсти. До них відносяться свіжі зелені листові овочі (шпинат, зелень, капуста, тощо), свіжа риба, лляна та оливкова олія. В якості доповнення ви можете взяти Омега 3, Омега 6 і Омега 9 комплексі.

Що б ви не вибрали, переконайтеся, що ви знаєте, чому ви приймаєте його. Не просто довільно витрачати гроші на добавки. І не забудьте проконсультуватися з лікарем, щоб з’ясувати, які харчові добавки він чи вона може рекомендувати на основі вашої історії хвороби і нинішнє фізичний стан.