харчові добавки, які насправді поліпшити своє здоров’я

При всіх варіантах для трав’яних та дієтичних добавок там, як ви знаєте, що насправді добре для вашого здоров’я? У той час як є багато з них, що не буде дійсно нічого зробити, деякі з них можуть насправді заподіяти вам шкоди, а не допомогти вам. Чи знаєте ви, що федеральні правила для добавки не вимагає, щоб виробник показати безпеку продукту або ефективності, перш ніж він продається? Неважливо, що ви роздумуєте про додавання до вашої звичайної дієти, що не проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати. Ось деякі з найбільш ефективних добавок і як вони можуть допомогти вам.

Фолієва кислота (або вітамін В9): У людей, фолієва кислота необхідна для багатьох метаболічних процесів. Він допомагає при синтезі нуклеїнових кислот і утворенням залізного несучий компонент в еритроцитах. Занадто мала кількість фолієвої кислоти може запобігти належному дозрівання еритроцитів у крові, що призводить до анемії. У вагітних жінок, фолієва кислота необхідна для формування головного та спинного мозку у плода. Прийом фолієвої кислоти на ранніх термінах може зменшити примірник передчасні пологи і деформацій. Рекомендована кількість фолієвої кислоти у вагітних жінок становить близько 400 мкг. Фолієва кислота є нетоксичним, але жінки не повинні приймати більше 1000 мікрограмів його день, оскільки він може сховатися здатність діагностувати вітаміну B-12 дефіцит.

Цинк: Цинк працює, щоб допомогти нашої імунної системи функціонують належним чином на додаток до підтримки синтезу білка. Він зустрічається в основному в імунних клітинах і в сильній м’язи тіла, але воно також відіграє роль у очей, печінки, нирок, кісток і підшлункової залози. Є близько 300 ферментів в нашому організмі, які вимагають цинку для нормального функціонування і 3000 білків, які містять цинк. Як правило, у нас є два-три грами цинку в нашому організмі. Є м’ясо, устриці, ріпа, горох, овес, арахіс, мигдаль і цілісної пшениці всі хороші способи, щоб отримати цинк, але ви також можете доповнити ваш споживання до 450 міліграмів.

Кальцій: Ви вже знаєте, що потрібно кальцій, але чи знаєте ви що? Більше, ніж просто міцних кісток, кальцій відіграє ключову роль у функціонуванні серця і обміну речовин. Багато людей, які не отримують достатньо кальцію мають надлишкову вагу, оскільки їх організм думати, що вони голодують і випуск гормонів, які сприяють виробництва жирів і обмежити його зриву. Кальцій захищає ваші серця, а також, і сприяє здоровому кров’яний тиск. Адекватна кількість кальцію допомагає м’язам, як ваше серце, скорочуються і розслабляються краще. Вона також може допомогти передменструального перепади настрою, оскільки ці симптоми дуже схожі на кальцій-дефіцитні стану. Виявляється, це така ж гормон, який викликає обох, так що приймати кальцій виправляє ці симптоми ефективно. Ви можете спокійно їсти аж до 2500 мг кальцію в день, але, як здорова доросла вам не потрібно більше 1000 на день.

Вітамін D: Якщо ви стурбовані споживання кальцію, необхідно враховувати його особливим партнером, вітаміну D. Цей вітамін відіграє важливу роль у поглинанні вашому організмі кальцію, а також спеціалізації клітин для виконання певних функцій в організмі. Це також підвищує імунітет і грає важливу роль в секреції інсуліну, необхідний для правильного травлення і обміну речовин. Недоліки, пов’язані з остеопорозом, хвороба Альцгеймера, діабет, розсіяний склероз і ревматоїдний артрит. Це рідкісне, але можливе передозування вітаміну D, але діти і дорослі не повинні мати більше п’яти мкг на день для тих, хто у віці до 50.

Є певні переваги в прийнятті вітамінів, але пам’ятайте про те, скільки ви отримуєте від вашої дієти і дотримуватися рекомендованих керівних принципів. Поговоріть з лікарем або дієтологом, перш ніж що-небудь додати до вашої дієті, так як вони будуть знати, скільки вам потрібно, щоб доповнити і чи дійсно будь-який з цих продуктів будуть взаємодіяти з ліки, яке ви, можливо, вже на. Робіть все можливе, щоб отримати ці вітаміни у вашій звичайній дієті, хоча, це буде тримати вас здорового харчування і робити правильний вибір все навколо!

Дізнайтеся більше поживних порад для поліпшення вашого здоров’я, в нашій клініці Чикаго сайту хіропрактікі. Наш блог має численні повідомлення на цю тему.