функціональні коктейлі здоров’я, які функціональні санітарне зілля

Ринку має величезну кількість поточних діалогу вражають щодо нового учасника до соку ринку. Ці соки рекламуються як функціональні напої. Функціональна торгівлі зіллям включає в себе багато соків, які мають широкий спектр елементів та дієтичні варто.

Отже, що таке функціональні напої санітарне?

Згідно Вікіпедії, функціональне визначення коктейлю: функціональні зілля можна охарактеризувати як напою артефакти, які втамовують спрагу, безалкогольні і все готово, щоб пити. Вони включають в їх розробці нетрадиційних інгредієнтів, таких як трави, вітаміни, мінерали, амінокислоти або додаткові фрукти / овочі натуральні інгредієнти, залежно від ідеї він розробив для, так, щоб забезпечити спеціалізовані набирає силу, що, поряд із загальним харчуванням. Спорт і подвиг напої, енергетичні напої, готові до вживання (RTD) чаї, фруктові напої розширені, соєві напої та розширення води.

Виділяють кілька компонентів були об’єднані в смаки, які падають у функціональну арену коктейль. На жаль, багато з цих коктейлів, насправді, не є функціональними напоїв. Вони додали цукру, консервантів, барвників і т.д. Так, вони можуть мати джерелом інгредієнтів, але вони просто напої. ПЕРІОД.

Новітні сили в цьому новому ринку є функціональні напої енергетичний напій. Це дійсно, здається, протиріччя в термінах. Більшість людей задуматися енергетичного холодний напій як напій, надає вам безпосереднє збільшення. Це в деякій мірі для фактичного функціонального напою укріплені напої, але до явного мірою, ніж фактичний сік енергії. Енергетичний напій неодноразово був завантажений з цукром і кофеїном, щоб забезпечити організм її імпульс.

На відміну від цього функціонального напою повинна забезпечувати перехід від його реального інгредієнти, не вставлено матеріалами. Коли фрукти і овочі об’єднуються в напій, багато незвичайний смак і консистенцію можуть бути отримані. Як і слід було очікувати, це приносить навколо гострих асортимент товарів, які мають можливість, що відповідають вимогам практично в будь-яких умовах. Якщо ви вважаєте ви хочете напій, який має зразок лохини і полуниці, є ймовірність, що хтось зібрав, що смак домовленістю.

Проблема функціонального ринку напоїв є неодноразово прагнемо зібрати напій, який може зробити більше для організму, ніж будь-який інший напій, який доступний. Кожна людина весь час намагається відмінною сумішей з різним ступенем досягнення.

Один з гігантів на цей ринок є бізнес називається MonaVie. MonaVie працював потужно для уточнення численних сумішей напою постійно їздити максимальних значень функціональних напоїв здоров’я і був значно прибутковим. Їх винаходи піднялися на пік ORAC (Oxygen Radical ємність поглинання) масштабу і, в деяких випадках, встановити новий максимум кордонів. Вони продовжують працювати на нові зілля, що продовжуватиме поліпшуватися напої та якості життя для характеру споживання цих функціональних напоїв.

Остання добавка до цього ринку це плід кавового дерева, які реалізуються під прізвиськом кави фруктів, вишні кави та кавових ягід. Кожне з цих імен назвати ті ж самі плоди, вони просто рекламованого по-різному. Причина цього фрукта є новим для базару пов’язано з делікатним характером продукції. Бачачи, як плід стає прогірклим дуже швидко, менш ніж за двадцять чотири години, плід був відкинутий на багато років.

У 2001 році група розробила метод для стабілізації цього фрукти і абсолютно нові винаходи лінії було розпочато. Відмінний елемент кави плід його ORAC результат був явно від діаграм. Його Таллі понад 625 разів більше, ніж чорниця, який був галузі міра для незліченних років. Свіжий тест був створений

Одна корпорація встановила новий ранг для функціональної горілчаної промисловості з використанням кави плід. Цей бізнес розвивається відмітні напій, який взяла на сім років, щоб зібрати воєдино і встановив нові стандарти для ORAC результати. Нові випробування підтвердили ORAC рахунком більше 10 000 одиниць в трьох унцій. У приземлений просвітління, це еквівалент шістнадцять порцій фруктів і овочів у раціоні одного або три рази американський стандарт RDA. Це також було досягнуто з нульовою додаткові цукру і консервантів. Строго неповторним напоєм.