усвідомлені сновидіння з дієтичними добавками

Усвідомлене сновидіння є сон, в якому сплячий усвідомлює, що він / вона мріє. Коли мрійник Це ясний, він / вона може активно брати участь і часто маніпулювати уявної досвіду у сні атмосферу. Рослини були використані протягом тисяч років, щоб спонукати ці держави усвідомлених сновидінь. У даній статті описуються деякі з них.
Silene capensis, також відомий як Африканський Коренева мрія, це рослина родом зі Східної Капській провінції Південної Африки, де він розглядається як коса людей священною рослиною. Вона розглядається в якості самого потужного заводу викликають сон, більш потужний, ніж Каля zacatechichi або Entada rheedii. Відносно невеликі кількості кореня (250 мг змішаного з водою), як повідомляється, активним. Завод надає тільки мінімальні зміни в спати свідомості, але вплив на стан сну часто повідомляється як.
Каля zacatechichi, також відомий як мрія трав, це рослина використовується корінним чонталь мексиканського штату Оахака. Рослина, яка походить від південної Мексики до північної Коста-Ріки. Його діяльність полягає в його листі, які зазвичай варять з водою, щоб зробити чай і випив прямо перед сном. Листя також часто курили, іноді навіть в той же час, як чай пив. Стрибучий ведмедя рослинні (2008) пояснив, що “Ті, хто скуштував від мрії трави змогли випробувати усвідомлені сновидіння;. Можливість контролювати і пам’ятають свої мрії з меншими зусиллями Слухові галюцинації також досить поширене, що спонукало Chontals, вважаючи, що вони чули голос Бога, щоб звернутися до Каля zacatechici як листя Бога ». Точна фармакологічна дія цієї рослини невідома, як і багато зміни свідомості рослини більш досліджень вкрай необхідні.
Entada rheedii, також відомий як Африканський трави мрія, велика деревна ліана або альпініста. Ці дуже великі насіння часто промивають вгору на пляжах. Через це, вони також отримали зернах Найменування моря. Насіння, які зазвичай подрібнюють і курили, містять рослин oneirongenic активності. Було повідомлено, щоб викликати яскраві сновидіння і традиційно використовується шаманом в Південній Африці пам’ятати сни (Sobiecki, 2008). Як і інші рослини, описані в цій статті, точне фармакологічна дія Entada rheedii невідомо.