тільки точно, скільки міліграмів омега-3 добавок риб’ячого жиру, якщо ви приймаєте

Подивимося правді в очі. Існує багато плутанини точно, скільки міліграмів омега-3 риб’ячого добавки ви повинні приймати щодня. Дивно те, що більша частина цієї плутанини викликана широко різні кількості риб’ячого жиру розробників цих формул, повідомте нам, щоб взяти. Щоб бути чесним з вами, є кілька компаній, там, які можуть покласти своє здоров’я в небезпеці, наказуючи суми, які занадто високі.

Все більше і більше людей беруть риб’ячий жир на щоденній основі, з тим, щоб скористатися багатством користь для здоров’я, що омега-3 жирні кислоти забезпечують. Ці поживні речовини можуть запобігти розвитку запальних захворювань, які були на підйомі в нашому суспільстві. Здорові афекту, що ці жирні кислоти мають особливо корисно, коли справа доходить до мозку і серця.

Я буду заповнити вас на скільки міліграмів омега-3 добавок риб’ячого ви повинні приймати щодня, після того, як я кажу вам про декілька речей омега-3 жирних кислот може зробити для вашого серця і розуму. DHA і EPA омега-жирні кислоти, як було доведено, роблять позитивний вплив на депресії, агресії, ворожості, ADHD, дислексії і діспраксією. Вони також запобігають розвитку амілоїдних бляшок в мозку, який підозрюється в тому, причиною хвороби Альцгеймера.

Те, що ці жирні кислоти Du для серця нижче рівня тригліцеридів, уповільнити серцевий ритм, знижують кров’яний тиск, захищає від аритмії, перешкоджають утворенню жирових відкладень на стінах артерії, і зупинити кров склеювання тромбоцитів і викликають утворення згустків. Саме це останнє перевагу, що ви могли б отримати в масу неприємностей, якщо ви приймаєте надмірно високі дози риб’ячого жиру щодня.

Деякі компанії будуть консультувати споживачів, що, скільки міліграмів омега-3 риб’ячого добавки вони споживають в день має варіюватися від 6000 до 12000. Регулярне споживання риб’ячого жиру в таких екстремальних дозах може призвести до розробки черевної кровотечі та крововиливи в мозок. Це серйозні питання, і вимагають негайної медичної допомоги.

Ви не можете піти з високих доз анти коагулянтів протягом тривалого періоду часу, а не розраховувати на щось піти не так. Причина, по якій розробники риб’ячий жир сказати своїм клієнтам, що такі екстремальні дози необхідні для тієї причини, щоб змусити їх витратити свої капсули швидко, так що їм доведеться повернутися і купити більше продукту. Багато компаній більше стурбовані грошима, ніж з вашим здоров’ям.

Практичний результат, відповідальна компанія скаже вам, що між 2000 і 4000 в день, скільки міліграмів омега-3 добавок риб’ячого ви повинні приймати. Численні дослідження показали, що це ідеальний діапазон, в якому ви повинні працювати. Приймаючи омега-3 DHA риб’ячого жиру формула відповідально ви отримаєте всі переваги ви після цього, а не покласти своє здоров’я ризику.