трав’яні добавки харчування ___

Трав’яні добавки харчування Альтернатива замісної гормональної терапії
Випадання волосся є генетична / гормональним процесом, який може впливати на чоловіків і жінок. Гормони, які зв’язуються з волосяних фолікулів може призвести до дисбалансу в біологічних процесах, які викликають ріст волосся. Зрештою, надлишок гормонального впливу на фолікул викликає волосся перестає рости і фолікул гине.

Гормони регулюють ріст волосся. У чоловіків, чоловічого гормону, тестостерону, управляє борода, волосся тіла і волосся в пахвових западинах. У жінок, естроген, жіночий гормон зазвичай запобігають ріст волосся на підборідді і закликає його рости на голові. Іноді жінки розвиваються ознаки випадіння волосся або облисіння коли рівень естрогену падає.

Це візерункові форма втрати волосся називається андрогенної алопеції. Цей термін означає випадання волосся викликано чутливість до чоловічих гормонів, які існують у чоловіків і жінок. DHT (дигідротестостерон) є одним з головних ворогів у боротьбі з випаданням волосся у жінок.

DHT є потужним форма тестостерону і діє на волосяні фолікули за допомогою андрогенних рецепторів. DHT має катастрофічні наслідки для фолікули волосся на голові, щоб вони починають закрили і волосся зрештою випадають. DHT також може призвести до волосяних фолікулів виробляють шкірне сало. Шкірне сало жирне речовина виділяється з сальних залоз, більшість з яких відкриті в волосяних фолікулах.

DHT є природним метаболітом якого проводиться за рахунок дії двох ферментів 5-альфа редуктази типу I і II. Кількість і розподіл рецепторів андрогенів у волосяних фолікулах, ферментів 5-альфа редуктази типу I і II, а також локальні концентрації dihyrotestosterone навколо волосяних фолікулів є факторами, які відповідають за чоловіків андрогенна алопеція Передбачається, що у жінок існують додаткові фактори, які вступають в дію, таких як концентрація цитохрому Р-450-ароматази близько волосяних фолікулів, а також розподіл андроген рецепторних білків. Фермент цитохром метаболизирует андрогенів в естрогени, і змінює співвідношення андрогенів в естрогени, маючи захисну роль, протидію впли ні андрогенів.

Різні концентрації андрогенів ферментів біотрансформації і андрогенних рецепторів були визначені у волосяних фолікулах у жінок порівняно з чоловіками. Концентрація цитохрому Р-450-ароматази в шість разів вище в лобових фолікули волосся жінок порівняно з чоловіками фронтальним волосяних фолікулів. Жінки також мають близько 3 рази менше, альфа-5-редуктази типу I або типу II ферменту в їх передніх волосяних фолікулів в порівнянні з чоловіками. З іншого боку, зміст андрогенних рецепторів у фронтальній волосся, навпаки, зміст андрогенних рецепторів у фронтальній волосяні фолікули від чоловіків на 40% вище, ніж для волосяних фолікулів у жінок. Ці відмінності між чоловіками і жінками, швидше за все, увагу на явних клінічних відмінностей для жінок облисіння.

Багато жінок у віці від 40 тепер приймають замісну гормональну терапію в якості опції для лікування облисіння. Крім замісної гормональної терапії є є багато
рослинні добавки харчування, який може бути використаний в якості альтернативи для замісної гормональної терапії не тільки для відновлення росту волосся, а також для багатьох інших захворювань. Більшість з цих трав’яні добавки, використовувані в природних продуктів росту волосся. Профілактика краще, ніж лікування і використання цих трав’яні добавки можуть зупинити подальшу втрату волосся.

24-годинна обробка – Ми займаємося і обробляти Дека або Сустанон в 24.Competitive ціни – ми пропонуємо одні з найбільш конкурентоспроможних цін на Дека, Сустанон, дианабол … Обширні обслуговування клієнтів – Ми пропонуємо всебічну підтримку порядку і обслуговування клієнтів з повною віддачею і підтримку протягом всього замовлення і receiving.Special Ціни та знижки – Ми пропонуємо спеціальні ціни та знижки на всі покупки великої кількості відвідати спеціальний розділ пропозиція для обраних Дека, Сустанон, дианабол … discounts.Wide Асортимент Асортимент продуктів – Ми пропонуємо широкий спектр продуктів, який включає інвентаризацію бестселерами Дека, Сустанон, Вінстрол і Дианабол. Розроблений, щоб задовольнити всі ваші вимоги бодібілдингу.