трав’яні добавки та лікування цукрового діабету

У міру зростання популярності альтернативних препаратів в якості терапевтичного засобу просунулася в західних країнах, велика кількість людей почали використовувати трав’яні добавки, як метод, щоб принести необхідні поліпшення в здоров’ї. Але люди, які страждають від діабету складають населення, яке стикається з проблемою зі здоров’ям, які досить різні. Багато з цих пацієнтів покладатися на поставки інсуліну та інших ліків, які говорять, лікарем для регулювання рівня цукру в крові. Таким чином, це дуже важливо дослідити, якщо трав’яні добавки можуть виявитися корисними для цих людей.

Основним фактором, щоб думати про при виборі трав’яні добавки, щоб побачити, якщо вони зроблені у відповідності з FDA затверджених об’єктів. В рівній мірі необхідно знайти, якщо ці кошти є доповненням сертифікована NSF, а також сумісних GMP. Це просто означає, що вироблений продукт повинен вільно від забруднень і інших шкідливих і сильнодіючих отруйних речовин.
Багато трав’яні добавки, які доступні для людей, які страждають від діабету містять компоненти, які, як відомо, зниження рівня цукру в крові. Інсуліну та інших пов’язаних з ліками глюкози призначають спеціально для зниження рівня глюкози в крові. Таким чином, трав’яні добавки для хворих на цукровий діабет спрямовані тільки на контроль рівня глюкози в крові і не міг би додати до переваг, які вже існують для наявних лікарських засобів.

За даними Американської діабетичної асоціації, ADA, два з трьох пацієнтів з цукровим діабетом померли через захворювань серця або інсульту. Обидва з вищезазначених умов у результаті пошкодження судинної тканини. Трав’яні добавки для хворих на цукровий діабет мають компоненти, які захищають пацієнтів від отримання їх судинна система пошкоджена. Вони також містять компоненти, які можуть призвести до ремонту вже пошкоджені судинної системи.

Дослідження показали, що супероксид та інші каталітичні антиоксидантів, як правило, додають до ремонту пошкодженої судинної тканини. Додатковими чинниками, які не піклуються будь-які ліки включають регенерації тканин і функціонування імунної системи. У хворих на цукровий діабет знаходяться на більш високий ризик зараження, як тканини і клітини пошкоджуються переважно в цих людях і рані не гояться легко через підвищений рівень цукру.