трави для збільшення енергії

Здатність організму виробляти і використовувати енергію належним чином залежить від багатьох факторів. Біохімічно, енергія виробляється в мітохондріях клітин організму як частина складного процесу, де глюкози з їжі перетворюється на аденозинтрифосфат (АТФ).

Деякі трави можна активувати і економії виробництва і використання енергії. Трави з цією здатністю відомі як “адаптогени”. Адаптогенів збільшення організму “адаптивний енергії, який економить біохімічні та фізіологічні реакції на стрес-(фізичних, хімічних і біологічних) і збільшує стійкість до хвороб.

Поняття «адаптивна енергія”, традиційно називається «життєвою силою», є свій еквівалент в китайській медицині, а саме Qi (вимовляється “чи”). Теорія говорить, що адекватної виробництва і використання Ци спирається на генетичні або успадковані енергії тіла, називається Цзин. Трави, які збільшення Ци Ци називають тоніки і ті, що добавка називається Цзін-меридіана нирок тоніків.

Найвідоміший Ци тоніки женьшеню (корейський женьшень) і астрагала перепончатого (Астрагал). Обидва визначаються на Заході як адаптогени, а також імуномодулятори, серцеві тоніки і антиоксидантів. У наукових дослідженнях, корейський женьшень послідовно демонструє здатність поліпшити м’язову силу, максимального споживання кисню, працездатності, паливо гомеостаз, сироваткового рівня лактату, частоти серцевих скорочень, візуальних і слухових реакцій рази, пильність і психомоторних навичок. У термінах непрофесіонала, це прирівнюється з підвищеною виробництва і використання енергії в результаті чого підвищується фізична працездатність.

Традиційно, корейський женьшень в поєднанні з астрагал і сучасні дослідження показали, що ця комбінація має глибокі боротьби з втомою ефекти, частково завдяки поліпшенню енергетичного метаболізму.

Як зазначено вище, трави з тонізуючим властивостями нирки мають важливе значення для успіху будь-якого лікування формула недостатня або нестача енергії. Найбільш відомі трави для цієї мети є Кордицепс, зазвичай називають грибами та Caterpillar Withania Somnifera або Ashwagandha.

Кордицепс є високо цінується лікарських грибів в обох китайської медицини і сучасної клінічній практиці. Кордіцепс допомагає збільшення витривалості і витривалості за рахунок підвищення мітохондріальної виробництва енергії і є одним з найбільш продаваних спортивних добавок серед світів еліти професійних спортсменів.

Withania також відомий як індійський Женьшень через його багатьох терапевтичних схожість з корейського женьшеню. Це дуже шанований і адаптоген-меридіана нирок тонік з боротьби з втомою, анаболічні, протизапальну, імуномодулюючу, проти анемії, підвищення когнітивної і властивостями афродізіака.

Три інших трав зміцнити енергію ефекти посилення цих принципу інгредієнтів. Цікаво, що всі три трави широко відомий як женьшень. Тобто, Tienchi Женьшень (Panax Notoginseng), американський женьшень (Panax pseudoginseng) і сибірського женьшеню (елеутерококу senticosis).

Сибірський женьшень стала відомою в 1984 році після публікації дослідження впливу його на радянських спортсменів-олімпійців у важкі тренування і змагання. Спортсмени, що використовують Сибірського женьшеню було встановлено, що поліпшені витривалість і відновлення, підвищення споживання кисню і кращу продуктивність.

Допомагаючи економії енергії тіла виробництва і використання, це поєднання трав може забезпечити збалансовану підтримку, незалежно від вашого рівня фізичної активності.