те, що ви повинні знати про цинк

Люди схильні вважати цинку, коли у них застуда. Приймаючи добавки цинку і коржики не вилікує холодний, але вони можуть збільшити вашу імунну систему так, що якщо ви дійсно розвиваються холодний це не буде тривати до тих пір, або розвинутися в більш важкому стані.

Устриці мають найвищі вмісту цинку. Тим не менш, м’ясо, таких як печінка, курка, індичка і також відмінними джерелами цинку, так що це рідко, що люди мають дефіцит. Молочні продукти також містять значні рівні цинку. Вегетаріанці не вживають м’ясо і піддаються найбільшому ризику дефіциту цинку. У дорослих, недостатня кількість цинку в організмі може привести до зміни стану волосся і шкіри, і втрату апетиту. Інші, які можуть виникнути труднощі поглинаючі цинк включати осіб в лікарні, які отримують поживні речовини через живильну трубку, алкоголіків і жінок, які приймають протизаплідні таблетки.

Рекомендована кількість цинку, що люди повинні споживати 15 міліграм. Ця сума в більшості полівітамінів, так що якщо ви не споживаєте продукти, які є джерелами цинку або було виявлено, що у вас є проблеми всмоктування цинку, приймати полівітаміни повинна бути достатньою для отримання рекомендованої денної норми (RDA) цинку. Справа за прийом полівітамінів з цинком має сенс, оскільки цинк не зберігається в організмі і вам буде потрібно мінімальне щодня.

Цинк був виявлений допомогти парам з родючістю. Високі дози цинку (50 мг) може призвести до збільшення в спермі. Добавка цинку особливо корисно у чоловіків, які мають низький вміст сперматозоїдів. У жінок цинк може зробити концепцію більш імовірно, шляхом впливу на рівень гормонів в організмі.

Цей метод лікування безпліддя є той, який не повинні здійснюватися без попередньої консультації з лікарем. Високі дози цинку можуть вплинути на здатність організму засвоювати мідь, мінерал, який необхідний для здорової імунної системи. Високі дози цинку може також знизити кількість високої щільності (хороший холестерин) у крові. Добавка цинку не може бути гарною ідеєю, якщо ви приймаєте ліки.

Чому б не перевірити наші харчування керівництва на http://www.nutritional-supplement-guides.com/nut-ebook.html

а також те, що ми особисто доповнювати використовуємо для нашого харчування потребує http://www.nutritional-supplement-guides.com/what-we-use.html