те, що альфа-ліпоєва кислота

Ви можете бути впевнені, що добавка має деякі чудові терапевтичні можливості, коли він робить заголовки на 5:00 новина. Недавній експеримент, який показав умовах щурів, яких годували дієтою, яка була повністю дефіцит вітаміну E перевірені альфа-ліпоєва кислота, внаслідок чого пацюки повернутися до повного здоров’я хоча ні вітамін Е не був поповнений. Результати цього тесту глибоким, як надання цих щурів альфа-ліпоєвої кислоти, викликаний існуючих магазинів вітаміну Е, що тіло раніше було неможливо використовувати для регенерації.

Альфа-ліпоєва кислота є вітаміном, як антиоксидант, який був використаний в Європі протягом тривалого періоду часу. Вона останнім часом стала дуже вражає терапевтичний агент, який очищає вільні радикали. Недавні дослідження показали, що він має можливість зупинити деяких дегенеративних захворювань, окислювальний процес старіння і відновлює здоров’я хворих органів. Крім того, він має можливість заповнити дефіцит вітаміну Е або С і потенційно може бути одним з кращих методів лікування, які з’явилися для лікування діабету. Альфа-ліпоєва кислота (ALA) вважається більш потужним, ніж вітаміни Е і С, а також коензим Q10. На відміну від інших антиоксидантів, ALA має властивості, які роблять його вище, тому що він здатний замінити деякі харчові добавки, при цьому посилюючи інших тканинах і інгібування від погіршення, пов’язаного із захворюваннями. Це доповнення також і жиру, і водорозчинні, що дозволяє захистити ліпідний і водно клітинних структур.

Альфа-ліпоєва кислота є з’єднанням, яке синтезується в невеликих кількостях в організмі, але також можуть бути поставлені з їжі або доповнення джерел. Вітамін, як речовина, він містить сірку, а також відіграє важливу роль в енергетичних реакцій. Це може бути знайдено в печінці, дріжджі, шпинат, м’ясні субпродукти, брокколі, червоний картопля і червоного м’яса. При його пероральному прийомі, альфа-ліпоєва кислота не скомпрометована в шлунково-кишковому тракті або печінки.

Численні дослідження були проведені на ALA, які підтверджують його позитивний вплив на обмінні процеси, з недавніх клінічних випробувань підтримку його здатності підсилювати вільних радикалів Захист, уповільнити процес старіння, і вживати заходів проти різних дегенеративних захворювань. ALA була виявлена ​​в 1930 році, де він був спочатку класифікований як вітамін, а потім класифіковані в якості найважливішого коензиму, коли вчені виявили, що він був залучений в енергетичні процеси клітинної мітохондрії. Він не був до 1988 року, що вчені виявили, що вона також має потужні антиоксидантні властивості.

Альфа-ліпоєва кислота є важливою, оскільки вона захищає нас від вільних радикалів, які присутні в організмі в результаті кількості токсичних речовин, таких як автоматичне вихлопних газів, тютюнового диму, забруднення навколишнього середовища, консерванти та добавки, які ми схильні щодня основі. Ці вільні радикали можуть фактично прискорити процес старіння, викликаючи передчасне руйнування тканини відбувається. Крім того, наша навколишнє середовище буде як і раніше оточують нас з цими забруднювачами, які створюють вільні радикали.

Є речі, які ми можемо зробити, щоб мінімізувати наші ризики для здоров’я, які включають в себе вправи, їдять поживно, і відмова від куріння. Однак ці заходи рідко достатньо, щоб зменшити свій ризик для певних дегенеративних захворювань значну суму. ALA вигідно, тому що він очищає окислювачів, які залишилися позаду і допомагає для перетворення вуглеводів, жирних кислот і білків для енергії, яка необхідна, щоб керувати рухами м’язів.