супер продукти з високим вмістом омега-3 жирних кислот для здорового способу життя

Коли востаннє ви ходили за покупками на продукти з високим вмістом омега-3 жирні кислоти? Чи замислювалися ви, які продукти містять омега-3 і є кращими?

У цій статті я вкажу вам на харчування продукти з високим вмістом незамінних жирних кислот ваші needs.Yes тіла, жирна риба відмінно підходить для омега-3.

Але, так і інші дослідники виявили, що продукти також допомагають підтримувати здоровий спосіб життя. Продукти з високим вмістом омега-3, які допомагають запобігти раку, високий кров’яний тиск і допомагати різних захворювань, таких як астма, тривога, алергія і депресії.

продукти з високим вмістом омега-3 жирних кислот

Люди, які споживають більше омега-3 здоровіше в порівнянні з тими, хто omega3 недостатньо. Отже, ось деякі супер продукти, багаті омега-3 незамінні жири:

• Риба – жирна риба, така як лосось, макрель, оселедець, макруронус і тунець. Дуже здоровий вибір, так як жирна риба багата омега-3 жирів. Насправді, харчові експерти рекомендують ви їсте 1:59 жирних рибних страв на тиждень.

• Овочі – різні зелень для салату, шпинату і гарбуза містять омега-3, але брокколі і цвітної капусти є два, коли справа доходить до високих омега-3.

• Квасоля – також відомий як бобові, також є джерелом. Квасоля для пошуку є нирки, Манго і Пінто, так як вони завантажуються з омега-3.

• Горіхи і насіння – численні горіхи, щоб кинути в салати або випічку, які багаті омега-3 волоські горіхи, мигдаль і фундук. Або насіння, такі як кунжут, гарбуз і flexseeds.

• М’ясо – коли справа доходить до прийняття рішення, на якому їжа, спробувати знайти або курей, які були годували риб’ячим жиром і зеленню або яловичини трави годували.

У сьогоднішньому світі обробляється, намагаючись знайти і є продукти з високим вмістом омега-3 жирних кислот може бути трохи складніше. Риба, яку ви думаєте, свіжий, швидше за все, плавали в забруднених водах.

І ніхто не хоче, щоб споживати велику кількість омега-3 багаті здорових масла, горіхи та насіння, тому що вони містять багато жиру. Що стосується здорових greeens, важко з’їсти їх у достатній кількості для незамінних жирних кислот.

Не зрозумійте мене неправильно, омега-3 жирні кислоти містяться в цих харчових є надзвичайно важливими. Таким чином, ви також можете подивитися в поповненні вашого раціону з високою якістю омега-3 добавка, яка була очищена, щоб забезпечити його безпечним, ефективним і фармацевтичного класу якісний продукт.

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, ви зможете поєднувати продукти з високим вмістом омега-3 жирних кислот і добавок для досягнення найкращих результатів. Зараз настав час, щоб взяти під контроль і насолоджуватися здоровим способом життя.

Відвідайте мій сайт сьогодні, якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про незамінних жирних кислот у високоякісні добавки омега-3 я використовую і рекомендую.