стимуляторів може допомогти поставити вас на шляху до оптимального здоров’ю

Люди є стійкими істоти, кожній стадії виробництва від зачаття, щоб боротися з хворобою і хворобою. Новонароджені діти, чий власний імунітет карти повністю порожнім, використовувати антитіла їх матерів протягом перших кількох місяців життя, що дає їм захист яких вони потребують. Але наш активний спосіб життя, стрес, втому і навіть зимовий холод, все, як правило, щоб дати нашої імунної системи стукіт, коли ми менше потреба, або очікуєте.

Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що є більше помилок, і на вас, ніж є клітини в вашому тілі. Але, це не означає, що хворіли весь час. Ви захворіли, коли ваш організм втомився і підкреслив. Саме з цієї причини, що ваша імунна система повинна бути у відмінній формі. Беручи підсилювач імунної є одним із способів допомогти йому залишатися таким. З точки зору непрофесіонала, стимуляторів є речовини (трав’яний або високі дози вітамінів), які здатні допомогти в боротьбі з інфекцією.

У традиційній медицині є фіксована точка зору, що ваш організм не може зцілити себе. Фармацевтична які встановлені, але вони, як правило, або забезпечити опору або замісної терапії, а не вилікувати тіло. Натуропати, з іншого боку, вважають, що природні засоби, такі як стимулятори, може допомогти стимулювати зцілення організму механізмів. Вони є інструментом, щоб допомогти зцілити наше тіло, на відміну від того, щоб бути милицю.

І це не просто застуда і грип, що ви будете підтримки в страху, регулярно беручи підсилювач імунної. Рак, однією з основних причин смерті в світі, є імунним захворюванням. Право стимуляторів може уповільнити або цільової раку областях.

На що звернути увагу у вашому підсилювач імунної

Коли мова йде про вітаміни, стара приказка: “Ви отримуєте те, що ви платите за ‘, застосовує. Вона, як правило каструлі, що більш дорогі вітаміни, тим краще виріб, хоча завжди є винятки.

Ваша вітаміну повинна містити суміш буферного вітаміну С, антиоксидантів і трав. Ключ у комбінації антиоксидантів. Дослідження, проведені на одному антиоксидант в ізоляції ‘обдурити дослідження », як антиоксиданти повинні бути прийняті в поєднанні один з одним, щоб дати вам найкращі переваги. Подивіться на упаковці вашої підсилювач імунної щоб побачити, що в ньому міститься. Поєднання вітамінів А, С, Е, цинк, селен, ліпоєва кислота, пікногенол і глутатіон, каротиноїди і bioflavenoids є гарним вибором. Коензим Q10 є фантастичним доповненням до вашої імунної ракети-носія, але, тільки деякі стимуляторів містять це через величезної ціни сирого продукту.

Коли справа доходить до трави, ваші кращі варіанти стимуляторів, що містять ехінацею, золотисто-друк, червона конюшина, дика маслина, дика екстракту оливкових листя і котячий кіготь.

Ваша імунна ракета-носій

Як часто ви берете стимуляторів залежить від поточної ситуації в галузі охорони здоров’я. Експерти згодні з тим, що антиоксиданти і вітамін С, може бути використана протягом тривалого періоду часу. Якщо ви не будете приймати їх як частину постійного режиму доповнення, ви починаєте протягом зимових місяців в дозуванні один або два рази на день. Ця доза може бути збільшена до чотирьох разів на день, коли ваша імунна система скомпрометована, ви оточені грип чи холодної охопленому дорослі або діти, або ви їдете за кордон. Збільшення ваших потреб, коли ваш імунітет буде зламана, таких як важкі вправи, високий стрес або перших ознаках застуди. Візьміть в цілому 1 200 мг вітаміну С буфером, було розповсюджено більше кожні дві години, коли ваша система є низьким.

Коли справа доходить до трави, зокрема, ехінацея, ви повинні ‘удар’ їх, коли ви відчуваєте потребу. Довгострокове використання ехінацеї має тенденцію викликати tachyphylasis (гостра толерантність). Іншими словами, чим більше ви берете його, тим більше ваш організм звикає до нього, і менш ефективним воно буде. Експерти вважають, ви берете стимуляторів один або два рази на день в якості підтримуючої дози, і чотири рази на день як профілактичній дозі.

Продукти можуть бути також імуностимулюючі. Свіжі фрукти та овочі, органічні де це можливо. Ягоди (особливо чорна і чорниця), особливо з високим вмістом антиоксидантів.

Дивно, яловичини (зокрема, пісна яловичина) є прекрасним иммуностимулирующим їжі, як вона багата цинком. Інші імуностимулюючі продукти включають в себе солодка картопля, морква, кабачки, гриби, зелений чай, йогурти, що містять живі бактерії, брокколі, цвітна капуста і часник. Продукти з цільного, а не соки переважніше, хоча вітамінізованих коктейлів може бути смачним способом отримати Нутрицевтиків ваше тіло потребує.