спільні трав доповнення та мінералів, щоб ви рухатися знову

Чи є у ваших суглобів змусить вас почувати себе всі заморожені і жорстка як Залізний Дроворуб в Чарівник з країни Оз? Ви страждаєте від болю в суглобах, запалення і артрит? Ваші болі в суглобах, що ускладнює вести активну, плідну життя?

Запалення суглобів може бути результатом як старіння, занадто багато вправ або перетренованості, малорухливий спосіб життя, надмірна вага, травм і спадкових захворювань. Артрит і запалення руйнує хрящ, який забезпечує подушки для ваших кісток в суглобах, в результаті чого кістки труться одна об одну. Це призводить до болю, почервоніння припухлість, скутість і хворобливих суглобів так часто спостерігається у пацієнтів, які страждають від захворювань суглобів.

Тому що традиційна медицина не має жодне лікування при артриті, якщо не вважати хірургії суглобів, більшість хворих наведені відпускаються за рецептом ліків, щоб контролювати біль і запалення. Однак повторне використання NSAIDs (нестероїдні протизапальні препарати), такі як Advil, Tylenol і аспірин може мати серйозні побічні ефекти. Вони, як відомо, пошкодження нирок, печінки і шлунка.

Так як же отримати полегшення від болю і запалення, не пошкодивши тіла за добро? Є безліч натуральних поживних речовин і трав, які, як відомо, забезпечують полегшення і може бути використаний в якості альтернативи НПЗП. Ось деякі з них.

метилсульфонілметан (ЧСЧ)

МСМ є органічним сірковмісні сполуки знайдені в деяких продуктах і може діяти, щоб живити суглобів. Дослідження довели, що це корисно для полегшення симптомів остеоартриту коліна, зменшення болю і поліпшення фізичної функціонування без побічних ефектів.

Босвеллия

Стародавні трави знайдені в Індії, або Босвеллия Shallaki має протизапальні властивості і діє таким чином, схожий на НПЗП, як ібупрофен і аспірин без шкідливих побічних ефектів.

Це може зменшити запалення в ряді спільних умов, включаючи остеоартрит і ревматоїдний артрит. Він робить це, блокуючи виробництво прозапальних хімічних речовин, званих лейкотрієни випущений імунної системи в деяких аутоімунних захворювань. Boswellia також було показано, щоб запобігти погіршенню хряща і спільних тканини.

куркума

Використовується в якості основного інгредієнта в індійському каррі, вона була використана протизапальний засіб протягом століть в китайській і аюрведичній медицини систем. Куркуми і її похідні, куркумін, мають сильну протизапальну, антиоксидантну та протиракові властивості. Вона була здатна повністю інгібувати початку ревматоїдного артриту на тваринних моделях. Дослідники вважають, що при використанні в якості харчової добавки вона може мати ті ж наслідки, фармацевтичних препаратів у запобіганні болю артриту.

бромелайн

Похідні від стебла ананасу бромелайн протизапальною активністю і працює, блокуючи прозапальних метаболітів, які прискорюють і підсилюють запалення. Його протизапальні властивості викликали використовувати його в лікуванні спортивних травм і травм. Він показав успіху 73% у зниженні симптомів артриту, такі як набряк, біль і болючість.

кісток мінералами

Мікроелементи, такі як молібден і магній також грають роль в інгібуванні дегенерації суглоба. Молібден підсилює дію МСМ в організмі, в той час як магній відіграє важливу роль у сотні важливих метаболічних процесах в тому числі формування кісток. Магній також використовується в блокуванні болю препарати, щоб допомогти розслабити м’язи перед операцією. У поєднанні з кальцієм, він може полегшити болі в суглобах і зміцнення кісток.