справлятися зі стресом – трави для стресу і корейський женьшень

Як вам управляти стресом?

Робота з роботою вимоги та пов’язані з сім’єю або особистих питань може викликати величезну кількість стресу на людину. У відповідь на стрес, наше тіло природно йти в “боротьби або польоту” режимі – наші м’язи напружуються для дії, наші нерви вогонь швидко і стають надмірно стимулювали, і наші наднирники відкачувати підвищену кількість гормонів. Хоча це може бути корисно під час надзвичайних ситуацій негайно, тривалі подіями стрес може поступово витрачати тіла своїх ресурсів, змушуючи його зламати і не в змозі виконувати нормальні клітинні процеси. Останні дослідження показують, що поточні довгострокові стрес робить прямий негативний вплив на ослаблення імунної системи організму. Щоденний стрес може привести до багатьох серйозних психологічним і фізичним здоров’ям проблеми, як тривога, депресія, втома, високий кров’яний тиск і хвороби серця.

У той час як підтримка здорового харчування та участі в регулярні фізичні вправи можуть полегшити деякі роботи завдані або особистого стресу, є також багато трав для зняття стресу, що може допомогти вашому організму справитися із зовнішнім тиском і зменшити їх негативний вплив на ваше тіло. Недолік сну, нездатність зосередитися, ломота в тілі, погане травлення і всі симптоми, які можна легко зменшити, приймаючи трави для стресу. Є цілий ряд рослинних лікарських засобів для зняття стресу доступні у всіх формах. Наприклад, ромашка заспокоює агент знайдений в чаї або лосьйонами, що знижує безсоння і підвищує імунітет чинити опір інфекції в періоди стресу. Корінь валеріани є трави для зняття стресу як правило, у формі капсул, яке було встановлено, сприяють розслабленню і викликають спокійного сну. Корінь валеріани також усуває головні болі, викликані нервовим напруженням і заспокоює м’язову напругу, особливо під час передменструального циклу.

Корейська женьшень

Корейська женьшень може збільшити витривалість, забезпечують енергією, і просувають пильність під час стресових ситуацій. Женьшень, додані доповнення в багатьох популярних напоїв, є трава, для зняття стресу, який допомагає підтримувати тіло фізично і збільшення часу на відновлення. Корейського червоного женьшеню це концентрована форма корейського женьшеню, яке було показано в дослідженнях, для зміцнення імунної системи. М’ята, як правило, використовується для ароматизації чаю і в продуктах, розслаблює м’язи живота, щоб зменшити спазми дискомфорт і сприяти поліпшенню травлення і обміну речовин. Інша популярна трава для стресу, відомий як кава-кава, приймається у формі таблеток для підвищення природних заспокійливу дію організму та лікування тривоги. Це лише кілька прикладів того, природні засоби для лікування вашого стресу і змінити свій спосіб життя.

трави для зняття стресу

Трави для стресу було продемонстровано, мають корисними лікувальними властивостями, які забезпечують безпечний і природна альтернатива, щоб зняти стрес, не турбуючись про небезпечні побічні ефектів, пов’язаних з відпускаються за рецептом ліків. Трави для стресу взяти на більш цілісний підхід до управління стресом, вони акуратно працювати, щоб заспокоїти розум і розслабити тіло, щоб забезпечити оптимальне функціонування. Мало того, що рослинні лікарські засоби, безпечним, доступним і ефективним способом звести до мінімуму фізичні та психічні навантаження на вашому тілі викликані стресовими подіями життя, але трави для стрес може сприяти довголіттю та оздоровчі, тим самим підвищуючи ваш загальний якість життя.