спортивні добавки входять до складу динамічного підходу харчування

Спорт добавки входять до складу динамічного підходу харчуванню. Наукові дослідження показують, що на додаток до відомих переваги збереження належного здоров’я, фізичної та розумової працездатності може бути підвищена з добавки спортивного харчування. Білкові добавки пропонують зручний і економічний спосіб отримувати щоденні високоякісного білка. Для силових атлетів, деякі добавки можуть бути корисними для оптимального росту і відновлення м’язів. Для максимальної аеробного енергії, яка становить інтерес для міжміських спортсменів, спеціальні енергетичні напої можуть бути використані на додаток до спеціальних метаболіти, такі як карнітин. Недавні дослідження також підтримує використання добавки терапія харчування, щоб допомогти зменшити біль і запалення і вилікувати травми, ці терапевтичні агенти, добавки містять у собі різні трави, амінокислоти (наприклад, DL-глутамін), біофлавоноїди, антиоксиданти і спеціальний званий метаболіт, глюкозамін, який був Показано, що відновлення сполучних тканин.

Доповнення ринок, схоже, продукт для вбивання намічених цілей: зростання м’язів, довголіття, профілактики хвороб, і т.д. Враховуючи приплив добавок на ринку сьогодні, це не дивно, чому багато хто, можливо, важко провести різницю між спортивні добавки, продуктивність добавки, спортивне харчування та / або натуральні добавки; Умови синонімом слова БАД. У 1994 році закон дозволяє харчова добавка охорони здоров’я та Закон про освіту або DSHEA умови визначення ФДА “харчова добавка”;

Вітаміни, мінерали, трави або інші рослинні (крім тютюну), амінокислоти, будь дієтичні речовини для використання людиною на додаток до дієти рахунок збільшення загального харчового раціону і концентрації метаболітів, складової, екстракт або комбінації будь-яких із зазначених вище перерахованих інгредієнтів

Причина добавки мають формулювання, каже: “Ця заява не було оцінено FDA. Даний продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб “?

Це твердження або “Відмова від відповідальності” потрібно за законом (DSHEA), коли виробник робить структуру / функцію претензії на етикетці дієтичні добавки. Загалом, ці пункти формули винаходу описують роль поживної речовини або дієтичні інгредієнт призначений для впливу на структуру або функцію організму. Виробник несе відповідальність за забезпечення точності і правдивості цих тверджень, вони не схвалені FDA. Закон говорить, що якщо дієтичного статусу Програми включає в себе такі претензії, він повинен вказати в “відмова”, що FDA не оцінювались цю претензію. Відмова від відповідальності повинен також заявити, що цей продукт не призначений для “діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб”, тому що тільки препарат може законно зробити таку заяву.

В області нашої, ми можемо купити що-небудь класифіковано як доповнення без рецепта. Широке визначення БАД підстьобнув недавній приплив нових продуктів, таких як DHEA і андростендіон, про-гормони, які в минулому не були б класифіковані як добавки. Безпека добавки завжди буде залежати від конкретного стану індивідуального здоров’я і рівень фізичної активності. Це також залежить від наступних напрямок продукту і не більше дозування будь-який з добавок, які приймаються. Вітаміни та мінерали були продані і використані протягом багатьох десятиліть і мають відмінні показники безпеки Коли за вказівкою. Для багатьох з істотних, вітамінів і мінералів ви будете мінералів знайдете рекомендується денної норми (DV) на етикетці. У деяких випадках, певних вітамінів і мінералів хворий повинні бути прийняті, принаймні 100% від денної норми, а іноді і у великих кількостях.