сироватковий протеїн є найкращим

Не всі білки однакові. Коли справа доходить до білкових добавок не обманюйте себе переважна доступних типів, і химерні терміни та фрази, якими користуються. Не всі білкові добавки містять таку ж кількість амінокислот, деякі джерела містять значно менше.

Це, як кажуть, дивитися не далі, ніж сироватки продукту. Ніщо не зрівняється з багатими амінокислоти містять сироватки, і якщо ви не вірите мені порівняти добавки джерел, і ви побачите, що будь-який інший джерело меркне в порівнянні.

Сироватковий може бути знайдено з нульовою жирів, нуль лактозу і нульовий вуглеводів. Як багато інших джерела білка може претендувати на ці типу макро-живильні речовини. Через відсутність цих “поганих” чорт, культуристи вважають сироватковий протеїн бути Перейти до вихідного включити в свій раціон.

Є багато переваг, у тому числі швидке поглинання і дайджест швидкість, з якою білок використані. Це важлива риса сироваткового протеїну, так як це було б ідеальним вибором, щоб споживати після інтенсивного тренування. Там немає абсолютно ніякої іншої критичний момент, щоб живити м’язи після тренування, ніж пост, Якби ти тільки доповнити сироваткою тільки один раз на день, я настійно рекомендую використовувати його після тренування.

Це пов’язано з тим, що після тренування м’язів витримати м’язової травми, і тим швидше ви здатні забезпечити правильне харчування в м’язи, тим краще. Час важливо, коли справа доходить до нарощування м’язової маси, а вміст амінокислот ідеально підходить для нарощування м’язової маси.