сила вітаміну Е на вашому здоров’ї

Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який може бути введений і використовується для захисту клітин в людському тілі у спробі запобігти розвитку хронічних захворювань і загального поганого стану здоров’я. Коли ви берете час для вивчення користі для здоров’я вітаміну Е, ви також знайдете, що воно відіграє позитивну роль у функціонуванні імунної системи, репарації ДНК і інших метаболічних процесів. Користь для здоров’я вітаміну Е переконатися, що він допомагає організму бореться з впливом вільних радикалів, які можуть пошкоджувати клітини і може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань і раку.

З деяких вітамінів, включаючи вітамін Е, не багато в продуктах, щоденним доповненням вітамінів повинні бути прийняті для того, щоб ваше здоров’я, щоб почати вигоду від афектів, що вони забезпечує. Багато лікарів вважають, що вітамінів, включаючи вітамін Е, є безпечними і можуть запропонувати корисні в зниженні ризику серцево-судинних захворювань, раку, катаракти та інших захворювань. Вітамін Е також вважається перспективним для лікування хвороби Альцгеймера, Паркінсона, і ревматоїдний артрит.

Місцеві готові препаративні форми вітаміну Е використовуються для самих різних цілей. Вони корисні в лікуванні та профілактиці засмаги, а також різних захворювань шкіри. Наукові дані показують, що вітамін Е актуальним також покращує циркуляцію крові у людей з діабетом і допомагає поліпшити їх загальний стан здоров’я в цілому. Вітамін Е пропонує широкий спектр переваг для шкіри, але не з’являється, щоб допомогти запобігти або лікувати рубці.

Вітамін Е міститься в природних джерелах живлення, таких як яєчні жовтки, зелені листові овочі, горіхи, насіння, рослинні масла, зародки пшениці масла і цільного зерна. Збалансована дієта рекомендується приймати разом з вітамінами для підтримки здорового способу життя.

Перш ніж розглядати приймати будь-які вітаміни, особливо вітамін Е, важливо, що ви зібрати достатньо вітаміну Е інформацію, яка дозволяє прийняти обгрунтоване рішення. Приймайте вітамін E повідомили, і це буде перший крок до поліпшення здоров’я.

Дослідження показують, що американці отримують переважна більшість їх вітаміном Е через жирів і масел. Інші поширені джерела включають в себе овочі, яйця, м’ясо та риба. Цей вітамін необхідний для підтримки тканин організму, так як він запобігає окисленню вітаміну А і жирних кислот. У середньому, американські чоловіки і жінки споживають майже 100 відсотків їх рекомендовані добові вітаміну Е або через споживання їжі вітамінів.

Вітамінізовані каші можуть стати основою споживання вітаміну E людини. Деякі зернові забезпечити людей з більш ніж 40 відсотків від їх добової норми вітаміну Е на порцію. Одна порція зернових часто описується як одна чашка або вісім унцій, що є досить немічний допомагає. Більшість людей їдять більше, ніж це на сніданок. Той, хто їсть дві чашки вітамін Е укріплений зернових вранці з’їла близько 80 відсотків того, що йому потрібно протягом дня. Це все про те, усвідомлений вибір, щоб поїсти добре і вести збалансований спосіб життя і приймати вітаміни тільки в разі потреби.

До вашого відома, багато сортів горіхи з високим вмістом вітаміну Е. Насіння соняшнику, фундук, мигдаль і потрапляють в цю категорію. Смажений мигдаль, однак, значно менше вітаміну Е, ніж сирої мигдаль. Вітаміни часто залишають продукти при кулінарній обробці. Вітамін Е особливо здорової шкіри людей. Багато продуктів догляду за шкірою завантажуються з вітаміном Е, особливо засмаги заспокійливі лосьйони. Деякі сорти мила містять цей вітамін. Багато людей використовують капсули вітаміну Е для лікування шрамів і подряпин. Медичні працівники повідомте нам звернутися за професійною допомогою, хоча, якщо неповнолітній поріз або подряпина не загоюється протягом декількох днів або заражається.