різні вітамінні

Кожен вітамін має таких точних видів застосування, які не одне із з’єднань може замінити або виконувати для іншого. Якщо один вітамін не використовується в іншому випадку живильний, повне харчування, це може призвести до хвороби дефіциту вітаміну. Ці захворювання включають пелагра, рахіт, цинга і бері-бері. Для того, щоб вважатися вітаміни, добавки або речовини повинні бути необхідні в харчовому раціоні, щоб запобігти авітаміноз.

Кращий спосіб для здорового чоловіка чи жінки, щоб отримати вітаміни, щоб споживати збалансованої дієти. Щоденна дієта, яка включає в себе різноманітні продукти з кожної з основних груп продуктів поставляє значну кількість усіх вітамінів. Деякі люди, як щоденні вітамінні добавки, в основному вітаміни в таблетках. Ці добавки зазвичай містять дози одного або декількох вітамінів в асортименті їх RDA або рекомендувала добових, встановлених Радою продовольства і харчування. Вітаміни в цих препаратах дорівнюють ті, в нашій їжі. Тим не менш, у здорової людини, яка їсть збалансовану дієту не обов’язково ці добавки.

Вітамін B-комплекс був вперше вважається тільки один вітамін. Він складається з восьми вітамінів, тіамін, рибофлавін, ніацин, В6, пантотенову кислоту, біотин, В12 і фолієву кислоту.

Тіамін, або вітамін B1, необхідний для метаболізму earbohydrate і виділення енергії з їжі. Це допомагає серцю і нервової системи відповідним чином. Горіхи, м’ясні субпродукти, бобові, цільні зерна порту, дріжджі, більшість овочів і збагаченого хліба є джерелами вітаміну B1.

Рибофлавін, або вітамін В2, в основному в сирі, рибі, молоці, печінці, птиці і зелені листові овочі. Прямі сонячні промені руйнують рибофлавін зазвичай в молоці. Він допомагає організму клітини використовують кисень, так як вона стимулює відновлення тканин і здоровій шкірі.

Нікотинова кислота є профілактичним препаратом, який допомагає тим, з пелагра. Кращим джерелом ніацину є риба, нежирне м’ясо, печінка, цільне зерно і збагачений хліб. Це необхідно для зростання, метаболізм клітини, здорові тканини і всмоктування вуглеводів. Це також допомагає виробляти жир. Вітаміни В6 необхідний для жирів, вуглеводів і білків. Життєво важливими джерелами є свіжі, горіхи, яйця, птиця, цільні зерна та м’ясні субпродукти.

Пантотенова кислота допомагає організму перетворення вуглеводів, жирів і білків в джерело енергії. Харчові джерела складаються з майже у всіх харчових продуктах. Це зроблено за кишкових бактерій. Біотин допомагає організму формі те, що відомо як жирні кислоти, які допомагають у виробництві енергії. Яєчний жовток, печінка, нирки і горіхи є його джерелами. Це зроблено за кишкових бактерій. Вітамін В12, називають ко balamin, складається з кобальту і це необхідно для нормального функціонування фолієвої кислоти. Це важливо для правильного розвитку еритроцитів. Це також допомагає нервової системи належним чином. Яйця, риба, м’ясо, молоко, молочні продукти і птахи є його джерелами.