різних вітамінів

Є велика кількість вітамінів, необхідних зберегти всі функції організму працювати належним чином. Всі з вітамінів є суттєвими для ряду різних процесів. Без достатньої кількості вітамінів кровопостачання не буде здоровою і це призводить до різних захворювань і захворювань. Мозок потребує вітамінів, щоб функціонувати правильно і серце також потребує вітамінів, щоб залишатися здоровим і запобігти хворобам серця і їжа розщеплюється в різні поживні речовини вітаміни. Справді, майже кожен орган і процес всередині тіла вимагає щонайменше одну форму вітаміну.

Тіамін, або В1, є вітамін В, який організм потребує, щоб зберегти всі його клітин, особливо нервів, працює правильно. Це особливо важливо для пам’яті і загальне психічне здоров’я і є одним з вітамінів групи В, які необхідні для перетворення їжі в енергію.

Рибофлавін, або B2, є вітамін В, який необхідний для звільнення ENRGY від їжі, яке було витрачено. Без цього вітаміну організм не може рости або розвиватися належним чином як еритроцити не буде настільки ж здорові, як вони повинні бути.

Ніацин, або В3, є вітамін В, який бере участь у процесах по п’ятдесят, від детоксикації хімічних речовин, щоб зробити гормонів і добування енергії з їжі.

Пантотенова кислота, або B5, працює з кількома іншими вітамінами для ряду основних процесів, включаючи руйнування жирів, білків і вуглеводів в енергію, а також вітамінів, які необхідні для формування вітаміну D, різні гормони і червоний клітин крові.

Піридоксин, або В6, є вітамін В, який багато в чому відповідає за перерозподіл амінокислот для створення більш п’яти тисяч білків, які необхідні організму, а також один з вітамінів групи В, необхідних для формування різних ферментів.

Біотин, або В7, є одним з вітамінів групи В, які беруть участь у ряді процесів в організмі, у тому числі руйнування жирів, вуглеводів і білків в придатні для використання форми енергії.

Фолієва кислота, або В9, необхідний вітамін B за пособництво в зростання і ділення клітин, особливо під час вагітності. Цей вітамін також необхідно зробити природних хімічних речовин, які контролюють апетит, настрій і якість сну. Це також кращий вітамін для надання допомоги менше шансів постраждати від серцевого нападу або інсульту, зберігаючи артерії відкритими.

Кобаламін або B12, є одним з вітамінів, що грає важливу роль в процесі перетворення вуглеводів, білків і жирів в енергію. Цей вітамін також дуже важливо у формуванні захисного покриття нервових клітин і тримати еритроцитів здорових, і допомогти запобігти хвороби серця.