ртуть риб’ячий жир – чому ви повинні шукати його

Подивимося правді в очі; ртуть риб’ячий жир повинен бути один, ви повинні бути після того, як при пошуку, щоб знайти найкраще джерело омега-3 кислоти необхідні, щоб збагатити ваш раціон, як ваші, так і вашої родини. Оскільки ртуть проковтування може мати серйозні негативні наслідки для вашого здоров’я.

На думку вчених, ртуть скрізь і синтезується як природи, так і в результаті діяльності людини. Коли він змішується з водою, а потім більш токсичними форма ртуті створений, званий метил ртуті.

Риба поглинають метилртуть з води, як вона проходить через зябра і, як вони харчуються водні організми. Збільшену хижак риб, як акула і риба-меч навіть більшою мірою схильні більш високі рівні ртуті метил від своєї здобичі.

Хоча багато дослідження були проведені для встановлення безпечних рівнів етілртуть можна знайти в рибі, сумна реальність така, що не всі згодні з порадою про те, що забезпечити споживачам.

Щоб отримати уявлення про те, що я маю на увазі, просто вважаю, що навіть про рибу, плаваючу в тому ж органів водах, прилеглих штатах США може надавати різні поради з приводу безпеки на рівнях споживання!

Те, що FDA (Управління продуктами і ліками) в тому, що рекомендує вагітним жінкам і жінкам дітородного віку, які можуть завагітніти, не повинні є акули або меч-рибу частіше одного разу на місяць, і обмежити споживання всіх інших риб до 4 порцій на місяць.

Що стосується іншої частини населення, вони повинні їсти рибу як акула і риба-меч не більше ніж один раз на тиждень, а регулярне споживання всіх інших риб має бути обмежена 2 порції на тиждень.

Що таке моє чесне думка з цього приводу? Ну, що я думаю, що ви повинні бути дуже консервативні на їжі риби і обмежити споживання якомога більше.

Сказавши вище, залишається питання: Якщо ми не їмо рибу, тому що від токсинів, то як збираєтеся отримати омега-3 кислоти, які необхідні нашому організму так відчайдушно потребує?

Відповідь у тому, що ми повинні доповнювати наш раціон з ртуть добавки риб’ячого жиру. І наш кращий вибір з доповненнями, які були молекулярно дистильованої.

Молекулярна перегонка є найбільш передової технології процесу, який забезпечує всі токсини (не тільки ртуті, але також широкий спектр інших забруднюючих речовин) видаляються з риб’ячого жиру, перш ніж вона укладена.

Це єдиний спосіб, яким ви можете бути впевнені, ви і ваша сім’я отримуєте кращі риби без смертельні токсини.