рослинні стерини і станоли введення неспеціалістів

Рослинні стерини і станоли завод версії холестерину і знаходяться природно в мембранах рослинної клітини. Вони доведено, щоб допомогти блокувати поглинання холестерину в організмі. Це риса робить їх корисними в зниженні загального холестерину, значним фактором, що сприяє хвороби серця. Дослідження показують, що рослинні стерини і станоли може знизити рівень холестерину ЛПНГ (шкідливого холестерину), не робить впливу на рівень холестерину ЛПВЩ (хороший холестерин).

Рослинні стерини є безпечними і були детально вивчені з всебічним дослідженням. Результати аналогічні за всіма напрямками. Лікування дорослих Панель III (ATP III) Національної освітньої програми по холестерину (NCEP) опублікувала звіт про діагностику, оцінки та лікування високого рівня холестерину крові у дорослих. У цій доповіді, рослинні стерини на рівні 2 г на день були рекомендовані для використання в якості компонента менше жирів харчування, щоб зменшити ЛПНЩ і загального холестерину для людей, схильних до ризику розвитку серцевих захворювань. Американської дієтичної асоціації (ADA) Заява про Рослинні стерини показали, що рослинні стерини нижньої шкідливого холестерину на 10-15%, а також зниження загальних загального холестерину. FDA схвалило заявки здоров’я на рослинні стерини в якості доповнення та харчових добавок.

При розгляді питання, які продукти допомагають у зниженні холестерину, ви повинні розуміти, що багато рослинні продукти містять рослинні стерини і станоли. Якщо ви шукаєте високу концентрацію цих речовин, природно, то ви повинні їсти багато зернових і рисових висівок. Арахіс та інших видів горіхів, включаючи побічні продукти, такі як борошно, масло і масло, соєві боби, зародки пшениці і кукурудзяна олія також містять рослинні стерини. Люди з високим рівнем холестерину за поданням Національної освітньої програми по холестерину є 2 грами стеринів у день.

Тому що це буде важко отримати достатньо рослинні стерини для досягнення будь-який лікарський блага, за допомогою тільки дієти, багато продуктів тепер збагачені рослинні стерини. Ці продукти називаються “функціональних продуктів харчування” і включають в себе маргарини, спреди, і соки та інші.

У зв’язку з тим, що рослинні стерини повинні споживатися щодня (бажано разом з їжею), щоб від них, щоб бути ефективним у зниженні рівня холестерину, це, мабуть, краще думати про рослинні стерини в якості лікарського засобу, а не зміна раціону харчування або підвищення. При виборі джерела рослинні стерини бути обережними про додавання “функціональних продуктів харчування”, які ще не є частиною вашої звичайної дієти. Наприклад, якщо ви почнете використовувати стеролу підвищеної маргаринів або спредів, коли маргаринів або спредів НЕ були частиною вашої дієти раніше, ви збільшуєте чистого жиру і калорій у вашому раціоні, а також. Для багатьох людей, замінюючи нормальну напій з соком продукт на основі стиролу, забезпечує стерини що потрібно, без зайвого жиру і калорій.

Ця стаття служить огляд науки, докази, джерела та рекомендації, пов’язані з рослинні стерини і станоли. Для отримання детальнішої інформації в будь-який з цих областей відвідайте посилання, представлені на ресурсі коробки.